Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Завантаження відео з YouTube на Android

Table of Contents

Завантажити відео за допомогою спеціалізованих сайтів в браузері

В мережі Інтернет є безліч сайтів, що надають сервіс по завантаженню відеофайлів з популярних місць для розміщення відеофайлів, наприклад, з YouTube. Так як ці сервіси розташовуються на сайтах в Мережі, то доступ до них можливий не тільки з мобільного пристрою, але також з будь-якого комп’ютера: ноутбука або настільного PC. Тому перший спосіб, як завантажити відео з YouTube на телефон Android, можемо назвати універсальним.

 • Відкриваємо в додатку YouTube той ролик, який хочемо залишити в пам’яті телефону.
 • На вікні натискаємо на кнопку “Поділитися” з поверненою вправо стрілкою. Далі серед запропонованих варіантів натискаємо просто “Копіювати посилання”.
 • Потім відкриваємо будь-який браузер на смартфоні.
 • Переходимо на сайт savefrom.net.
 • На головній сторінці сайту ми бачимо вгорі форму для вставки посилання. У нас в буфері обміну пам’яті телефону вже є скопійована посилання, тому вставляємо її в форму і тиснемо кнопку-стрілку.
 • Нам запропонують завантажити відеофайл за допомогою SaveFrom.net помічника або без установки розширення помічника. Натискаємо на другий варіант. завантажити без установки.
 • На екрані з’явиться фотографія з превью відеоролика і форма для вибору якості викачуваного файлу. Можна вибрати найкращу якість, наприклад, формат MP4 720p. Натискаємо кнопку “Завантажити”.
 • Відеофайл зберігається в папці Download за замовчуванням.

Ще є один простий спосіб завантажити відео з YouTube на телефон Android за допомогою сервісу SaveFrom. Для цього потрібно виконати наступне:

Відкриваємо відеоролик на Ютубі в браузері.

 • Відкриваємо відеоролик на Ютубі в браузері.
 • В адресному рядку браузера перед початком посилання (http://andapps.ru/www.YouTube.com) на ролик додаємо дві англійські букви ss. У вас повинна вийде посилання http://andapps.ru/www.ssyoutube.com Тиснемо на клавіатурі клавішу Enter.
 • Нас автоматично переадресовує на сайт svaefrom.net, де відкрита посилання на скачування вже цього конкретного відеоролика.
 • Вибираємо якість ролика, яке нам підходить і натискаємо кнопку “Завантажити”.
 • Ролик збережеться в папці Download.

способу, як завантажити відео з YouTube на Android

Як часто буває, що ви хочете мати завжди під рукою вподобане вам відео з YouTube. Доступ в Інтернет на вашому мобільному апараті буває не у всіх місцях. Тому краще всього скачати його в пам’ять смартфона. І тут у багатьох виникає питання, як завантажити відео з YouTube на Android. Нижче ми вам дамо чесну інструкцію як це зробити декількома способами.

Завантажити відео за допомогою програми TubeMate

 • Встановлюємо додаток TubeMate і відкриваємо його.
 • У пошуку додатка вводимо назву відеоролика, який ми хочемо скачати на телефон.
 • Серед виданих результатів пошуку знаходимо необхідне нам відео і запускаємо його.
 • Над відеоплеєром натискаємо зелену стрілку “вниз” і вибираємо необхідну якість відео.
 • Починається скачування відеофайлу в папку Download.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам знайти найбільш зручний спосіб того, як завантажити відео з YouTube на телефон Android. Тільки стежте за вільним місцем на флеш-накопичувачі або карті пам’яті, так як відеофайли займають великі простори пам’яті.

Сайти для скачування з YouTube без вірусів

Можна без проблем скачати потрібне відео з YouTube за допомогою сторонніх сайтів. Вони оптимізовані спеціально під цю функцію, а також є надійно захищеними від вірусів. Сьогодні великою популярністю користуються такі ресурси.

Videoder

За допомогою цієї програми можна скачати музику і відео з YouTube, а також з різних соціальних мереж. Однак знайти його на Google Play неможливо, оскільки компанія Google забороняє виставляти на своєму маркеті програми, які допомагають завантажувати на різні пристрої відео з Ютуб.

Тому всі подібні програми необхідно шукати через пошукові системи і встановлювати зі сторонніх сайтів.

Як користуватися програмою Відеодер? Алгоритм дій простий:

 • Завантажити та встановити додаток на телефон.
 • Відкрити програму і в спеціальній рядку пошуку ввести назву відео, яке потрібно завантажити.
 • З’являється список роликів. Серед всіх назв слід відшукати потрібне відео і натиснути на нього.
 • Вибрати якість викачуваного файлу і натиснути на відповідну кнопку.
 • Дочекатися повного скачування відео.

Все завантаження автоматично потрапляють в папку Download. Саме там можна переглянути викачане відео. При необхідності, його можна перемістити в іншу папку.

220youtube.com

Даний портал призначений для збереження відеороликів в режимі онлайн. Оптимальним браузером для скачування є Google Хром. Принцип дії сервісу ідентичний вищеописаному, але тут є певні обмеження. Якщо необхідно завантажити декілька роликів, зберегти цілий пакет за 1 раз не вдасться. Тобто, все відео доведеться качати по одному.

Інтерфейс дуже простий, зате зрозумілий. Навіть недосвідчений користувач зможе розібратися в особливостях скачування відео з його допомогою.

Як безкоштовно завантажити відео без програм і SMS

Найпростіше завантажити відео через сам же хостинг Ютуб, але для цього необхідно спочатку встановити на телефон Яндекс-браузер. Далі алгоритм дій такий:

Как скачать видео с ютуб-канала на телефон.

 • Увійти на Ютуб і авторизуватися через телефон, знайти потрібний ролик.
 • Натиснути кнопку «Поділитися» або скопіювати посилання на ролик.
 • Визначитися з тим, куди саме потрібно відправити відео.
 • Відкрити Яндекс-браузер, потім «Меню» (три точки в верхньому правому куті пошукового рядка).
 • Далі перейти в «Налаштування».
 • Вибрати функцію «Каталог доповнень».
 • Там знаходиться опція під назвою SaveFrom. Її необхідно активувати за допомогою кнопки “On”:

Відкрийте Ютуб в браузері телефону, під роликом повинна засвітитися кнопка «Завантажити». Виберіть якість скачування і підтвердіть операцію. Завантаження почнеться відразу після цього.

Savefrom.net

Це один з найбільш популярних порталів. Щоб завантажити відео з Ютуб, потрібно спочатку зберегти в буфер обміну посилання на нього. Після цього потрібно відкрити сайт ru.savefrom.net. Найчастіше там вже буде виставлена ​​збережена на ролик посилання. Якщо цього не відбулося, її потрібно вставити в спеціальне поле.

Однак тут є один нюанс: кнопку «Вставити» потрібно утримувати. Тільки після цього з’явиться опція «Завантажити». На неї потрібно клікнути, а потім вибрати якість мультимедійного контенту. Закачка почнеться автоматично, необхідно лише дочекатися її закінчення.

TubeMate

Принцип використання цього додатка багато в чому схожий з тим, який характерний для попереднього. Але є деякі відмінності. Після завантаження, установки, відкриття програми і введення назви цікавить ролика необхідно виконати такі кроки:

 • Після видачі результатів пошуку натиснути на потрібне відео. Над відеоплеєром з’явиться зелена стрілка, яка запускає скачування.
 • Натиснути на стрілочку, вибрати потрібну якість відеоролика.
 • Після цього автоматично починається скачування файлу.

Завантажене відео також необхідно шукати в папці «Завантаження».

Як видно, нічого складного. Використання додатків значно полегшує процес закачування улюблених відео з Ютуб.

Як безкоштовно завантажити відео з YouTube на телефони з Android. покрокова інструкція 2021 року

YouTube. найбільший медіахостінг в світі. Тут можна знайти все. від кліпів улюблених виконавців до фільмів на будь-який смак. і переглянути в онлайн-режимі. Але не всіх влаштовує такий варіант.

По-перше, для цього має бути стабільне підключення до інтернету, а його не завжди вдається забезпечити. По-друге, користувачів сильно дратує реклама, якої на сайті дуже багато в кожному відео. Тому сьогодні питання про те, як завантажити відео з Ютуб, став особливо актуальним.

SaveFromNet

SaveFromNet. один з Старі онлайн-сервісів для завантаження різноманітного медіаконтенту з YouTube і цілого ряду інших сайтів. Він дозволяє завантажувати відео в декількох різних форматах (MP4, 3GP, WEBM). Сайт має мобільну версію і, що важливо, російський інтерфейс.

Для швидкого завантаження відео через SaveFromNet на смартфон потрібно виконати наступне:

У відкриту в мобільному браузері посилання перед YouTube.com додаємо дві літери «ss». Виходить посилання виду m.ssYouTube.com/watch?v=9G1NUdFm_Y8. Переходимо по ній. Відкривається сторінка сервісу SaveFromNet, вже готова до завантаження нашого відео.

Вибираємо потрібний формат і натискаємо «Завантажити». Підтверджуємо завантаження через менеджер закачувань Chrome, і відеоролик буде збережений на мобільному пристрої.

VDYoutube

VDYoutube. багатофункціональний закордонний онлайн-сервіс для завантаження відео з YouTube, що відрізняється різноманітністю опцій скачування. Сервіс надає можливість завантажити сподобався відеоролик в різних форматах (MP4, WEBM, 3GP), як (від 144р до 720р. підійде для більшості моніторів), розмірі, а також вивантажити з відео аудіодоріжку в форматі MP3 або M4A.

Принцип роботи з VDYoutube на Android-смартфоні приблизно той же самий:

Додаємо на заслання в мобільному браузері перед YouTube.com дві літери «vd» і переходимо по вийшла посиланням виду m.vdYouTube.com/watch?v=9G1NUdFm_Y8.

Відкривається сторінка VDYoutube з довгим списком опцій завантаження зазначеного ролика. Вибираємо в таблиці той, який нам найбільш до смаку, і натискаємо «Download». Відео буде завантажено у фоновому режимі.

Як завантажити відео з YouTube на Android: обходимося без програм

Мобільні додатки для завантаження відео на смартфон ростуть, як гриби, і так само швидко вмирають. Нагадуємо кілька способів, як завантажити відео з YouTube на Android, не користуючись ніяким софтом.

READ  Як дізнатися стан батареї на Android

Не так давно ми розповідали про кращих мобільних додатках, що дозволяють з легкістю завантажувати відео з YouTube на Android-смартфони. Сьогодні поговоримо про темну сторону питання, а саме, про те, що робити, якщо програми не справляються.

Google, як власник одночасно і YouTube, і Android, активно бореться з «гойдалками». Причини цього прозові. компанії невигідно втрачати дохід від переглядів відео, особливо серед «мобільних» користувачів, які не так активно користуються блокувальниками реклами.

Тому поради по завантаженню відео з YouTube на смартфон, якими рясніє Інтернет, пропонуючи то один додаток, то інше, досить швидко втрачають актуальність. Мобільні «гойдалки». ще вчора перебували в топі Google Play, пропадають звідти так само швидко, як і з’являються.

В якості альтернативи, нагадаємо про один метод скачування відео з YouTube, який працює практично завжди і на будь-яких пристроях, а саме. про онлайн-сервісах для завантаження відео.

Підготовка до скачування: дістаємо посилання

Основний принцип роботи всіх онлайн-сервісів для скачування відео з YouTube полягає в перехопленні прямого посилання на його програвання. Саме тут користувачів Android підстерігає проблема: хитрий Google при спробі програвання відео будь-якими способами спробує відкрити його у вбудованому додатку YouTube, звідки перехопити нічого не можна.

Тому перед тим, як приступати до роботи з будь-яким онлайн-сервісом, потрібно виконати невелику підготовчу процедуру:

Відкриваємо вподобане відео в офіційному додатку YouTube.

Натискаємо на іконку «Поділитися» під відео і вибираємо «Копіювати посилання». В буфер обміну скопіюється скорочена посилання виду youtu.be/9G1NUdFm_Y8.

Беремо будь-який мобільний браузер (наприклад, вбудований Chrome), вставляємо коротку посилання в адресний рядок і переходимо по ній. В результаті в адресному рядку сформується повна посилання на сторінку відео, по якій вже можна спробувати його скачати. Вона має вигляд www.m.YouTube.com/watch?v=9G1NUdFm_Y8.

Всі подальші маніпуляції полягають в тому, щоб передати повну посилання онлайн-сервісу для перехоплення програвання. Нижче наведено кілька способів, як зручно зробити це на мобільному пристрої.

xBuddy

9xBuddy. ще один популярний західний сервіс для скачування відео з YouTube, доступний «за двома літерами». За допомогою сайту можна завантажити як відео в форматах MP4, WEBM і 3GP, так і аудіодоріжку з нього, а також вбудовані субтитри в форматі SRT. Доступна можливість завантаження в якості до 1080р включно. викачані ролики запросто можна дивитися на FullHD-телевізорах. У сайту також є оригінальна опція «Banned From YouTube»: навіть якщо вам офіційно заборонений доступ до YouTube, ви все одно можете завантажити відео від імені аккаунта самого сайту.

Для скачування за допомогою 9xBuddy виконуємо вже знайомі дії:

На заслання в мобільному браузері додаємо префікс «9x». щоб вийшла посилання виду m.9хYouTube.com / watch? v = 9G1NUdFm_Y8. Переходимо по ній на сайт 9xBuddy.

На сторінці, перегортаємо список варіантів завантаження, вибираємо сподобався і натискаємо на кнопку «Download Now».

З’явиться сторінка з відеороликом. Для скачування натискаємо на стрілку в правому нижньому кутку і підтверджуємо завантаження.

Як бачите, скачати відео з YouTube на Android можна і без сторонніх програм. Відмітна особливість даного способу. швидкість доступу до завантаження без необхідності попередньо відкривати сайт для завантаження і копіювати туди посилання на відеоролик. Крім того, на відміну від мобільних додатків, даний спосіб універсальний і підходить як для мобільних пристроїв, так і для PC і ноутбуків.

TubeMate

Додаток TubeMate досить просте для користувача. Для скачування вам потрібно виконати наступні дії:

 • Знайти відео з його назвою.
 • Вибрати потрібне у видачі.
 • Натиснути на зелену стрілку над роликом.
 • Вибрати дозвіл і формат в меню.
 • Натиснути ще на одну зелену стрілку.
 • Завантаження почнеться автоматично.

Завантажені ролики шукайте в папці “завантаження”. Можливість на ролик через офіційний додаток також є: натискаєте на відповідну кнопку-стрілку над самим роликом, вибираєте додаток TubeMate, проходите етапи, описані вище, насолоджуєтеся переглядом відео в будь-який час.

Серед способів, до яких ви можете вдатися:

 • Завантаження за допомогою окремого мобільного додатка (потрібно встановлювати віддалено, в PlayMarket ви такі не знайдете).
 • Завантаження через браузерні розширення без стороннього окремого софта.
 • Завантаження через окремий сайт для скачування без програм.

Вибираючи, як завантажити відео з YouTube на Android, орієнтуйтеся на свої потреби. Якщо ви не качаєте занадто часто, вам не обов’язково ставити програми та розширення для скачування. Але при регулярних загрузках краще вдатися до додаткового ПЗ.

Завантаження з програмами

Будь-який додаток, що дозволяє завантажувати з YouTube на телефон відео-файли сьогодні оперативно видаляється з PlayMarket. Тому що технічно це заборонено. На практиці зробити скачування можна, але для цього буде потрібно віддалено завантажити і встановити один з додатків.

Софт доступний і безкоштовний. Такі програми не вимагають реєстрації акаунта або прив’язки до соціальних мереж. Вони працюють як легкий допоміжний інструмент, що полегшує заборонений процес вивантаження роликів з YouTube. Функціонал у додатків схожий, відрізняються вони лише візуально. Вибираєте ту програму, інтерфейс якої вас найбільше влаштовує і без проблем завантажуєте ролики.

Ви можете скористатися наступними програмами:

 • Videoder.
 • YouTube Downloader.
 • TubeMate.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

Чи можна завантажити відео з YouTube на телефон?

Технічно можливість завантажити відео з YouTube на Android існує. Для цього розробляються програми і браузерні розширення. Принцип роботи таких “милиць” полягає в наступному: коли ви переглядаєте ролик, він автоматично скачується як тимчасовий файл. Спеціальний софт знаходить цей файл, витягує його і змінює розширення на потрібне вам. Також викачуються відео-файли з інших платформ, але для них зазвичай розробляється окреме ПО (комбіноване теж зустрічається).

Якщо вам хочеться краще зрозуміти принцип, можете спробувати самостійно вивантажити відео-ролики через кеш-файли браузера. Визначити потрібний файл вийде за його розміром. Але файлів кешируєтся досить багато, а для того, щоб змінити розширення, також буде потрібно додаткове ПО. Тому простіше відразу вдатися до одного зі способів вилучення ролика.

Вибираючи, в яке розширення та вирішенні завантажити ролик, зверніть увагу на власні потреби і можливості. Якщо пам’яті на пристрої мало, вибирайте найнижче дозвіл. Від ваги кінцевого файлу залежить і швидкість завантаження. Ролики в дозволі від 720p і вище важать набагато більше, а сенсу в відмінній якості при перегляді на компактному пристрої практично немає. Висока роздільна здатність актуально для транслювання на проекторі, телевізорі або моніторі. З планшета або телефону можна дивитися відео 360p або 480p.

YouTube Downloader

Легке додаток, необхідно завантажувати віддалено. Після установки не займає багато місця на вашому пристрої. Одне з найпростіших для скачування. Заходити безпосередньо в додаток і шукати потрібні ролики не потрібно. Алгоритм для скачування наступний:

 • Відкриття програми YouTube.
 • Знайти потрібний ролик.
 • Натиснути на “поділитися”.
 • Вибрати іконку програми YouTube Downloader.
 • Вибрати потрібний формат завантаження.

Традиційно всі ролики викачуються в MP4 або 3GP, форматах найбільш зручних для перегляду з телефону. Такі відео важать менше, ніж AVI або MPEG4, швидко завантажуються і відмінно передають картинку. Переглянути викачане відео ви зможете через будь-який мобільний додаток, призначене для цього.

Videoder

Скористатися функціоналом Videoder і завантажити ролик вийде, пройшовши такі етапи:

 • Запустіть встановлене додаток.
 • Введіть в пошуковому рядку точну назву або ключові слова для пошуку ролика.
 • Вивчіть список знайдених файлів, перейдіть до потрібного.
 • Виберіть розширення і розмір, в якому завантажиться ролик.
 • Дочекайтеся закінчення завантаження.

Під кожним варіантом розв’язання в програмі буде вказана вага файлу. Вибирайте той, що найбільш актуальним для вас. Скачаний файл буде відображено в папці “Завантаження“.

Також ви можете скачати відразу той ролик, який знайшли в додатку YouTube. Для цього натисніть “поділитися” і перенаправьте посилання на відео в Videoder. Подальший алгоритм дій описаний вище.

завантаження, youtube, android

Як завантажити відео з YouTube на телефон Android: всі способи

Можливість доступу до Ютуб онлайн є не завжди. Тому знати, як завантажити відео з YouTube на телефон Android, слід кожному любителю подивитися ролики улюблених музикантів або блогерів. Офіційно це не вітається, але способи не перекриваються, а можливостей для скачування існує кілька.

Основні способи скачування відео з YouTube на Android

Завантаження відео з YouTube актуально серед багатьох. Вміючи завантажувати ролики, ви зможете транслювати їх оффлайн, поки трясетеся в електричці по дорозі на роботу. Або поки їдете в поїзді з одного кінця країни в інший. Мобільні мережі не скрізь стабільні, та й витрачати трафік не завжди хочеться. Набагато простіше заздалегідь по Wi-Fi завантажити потрібні файли. Тільки не забудьте попередньо звільнити на карті пам’яті побільше місця.

Як завантажити відео з YouTube на Android. Опис додатків з докладним алгоритмом дій

YouTube вже давно завоював любов основної маси користувачів інтернету. При перегляді, часто виникає бажання завантажити відео з YouTube собі на телефон, для того щоб потім поділитися ним з друзями або колегами. Але тут виникає проблема. Вся справа в тому, що на сайті не передбачена посилання для скачування. Пов’язано це з тим, що творці сайту зацікавлені в тому, щоб користувачі багаторазово заходили на портал і дивилися відеофайли саме там.

Рішення даної проблеми вже давно існує. Для скачування відео файлів з YouTube розроблені спеціальні програми. Всі вони мають однакове призначення, але мають різний інтерфейс і набір функцій. Постараємося розібратися в основних відмінностях і виділити список найпопулярніших програм.

Всі описані додатки перевірені багатьма користувачами і мають велику популярність. Незважаючи на деякі відмінності, всі вони виконують одну й ту ж функцію. Для того, щоб скористатися описаними додатками, необхідно встановлювати їх за допомогою розпакування APK-файлів. Ютуб не дозволяє завантажувати файли зі свого порталу, тому подібні програми не розміщуються в плеймаркете. Так само варто пам’ятати, що перед закачуванням таких програм необхідно в настройках телефону дозволити закачування додатків з невідомих джерел.

Peggo

Наступною на черзі стоїть програма Peggo. Це самостійна утиліта, яка без особливих труднощів дозволяє завантажувати відеоролики прямо на Android пристрій. Серед основних переваг виділяється барвистий інтерфейс і простота використання. Після скачування (скачати Peggo з сайту розробника) і установки програми на смартфон, необхідно відкрити програму і знайти потрібне відео. Зробити це можна двома способами. Стандартним пошуком або вставивши посилання на відео ролик в спеціальне поле.

READ  Яка остання версія Android 2019

Коли відео буде знайдено, необхідно вибрати пункти. Справа в тому, що дана програма дозволяє завантажувати аудіодоріжку окремо від відео файлу. Це дуже корисна функція, так як в деяких випадках користувачеві потрібна тільки аудіозапис, тим більше вона займає набагато менше місця на носії. Наступним кроком необхідно вибрати формат відеоролика. Тут все залежить від кількості вільної пам’яті на пристрої і від дозволу екрану.

Виконавши всі перераховані вище дії, програма почне скачування. Можливості цього додатка дозволяють поставити на закачування відразу кілька файлів. При цьому в режимі реального часу можна відстежувати прогрес завантаження і оцінити час до завершення операції.

Tubemate

Ще одна безкоштовна утиліта (скачати з сайту розробника), яка в повній мірі вирішує питання, як завантажити відео з YouTube на Android. Програма може не тільки завантажувати, але так само відтворювати відео, створювати плейлисти і ділитися знайденим контентом в соціальних мережах. Всі ці функції дозволяють утримуватися програмі на лідируючих позиціях. Для того, щоб завантажити відео з YouTube, необхідно провести кілька простих дій. Для початку користуємося пошуком, щоб знайти потрібний відео ролик. Після цього натискаємо на нього і чекаємо, поки відкриється сторінка. У верхній частині екрану чітко видно зелена стрілочка, яка і дозволяє завантажити файл.

Перед завантаженням спливе вікно, в якому можна вибрати формат і дозвіл відеофайлу. Це дуже зручно, так як не всі смартфони можуть похвалитися великим об’ємом пам’яті. Після вибору формату, необхідно знову підтвердити скачування. Робиться це натисканням на зелену стрілку, яка тепер розташувалася в нижній частині екрана.

Серед найголовніших переваг можна виділити три моменти:. додаток скачується абсолютно безкоштовно;. є можливість вибрати шлях для скачування відео;. додаток повністю російською мовою. Після закінчення процесу відео зберегтися в зазначеній папці. Це дозволяє переглядати його в будь-який час без реклами і при відсутності підключення до інтернету.

Videoder

Це програма займає на телефоні менше двох мегабайт і при цьому володіє дуже потужним функціоналом. Саме тому вона має велику популярність в своєму сегменті. Перед початком використання необхідно завантажити і встановити програму на смартфон (Завантажити з сайту розробника). Системні вимоги у неї досить низькі, тому вона підійде для будь-якого телефону на Андройде. Інтерфейс візуально нагадує сам додаток ютуб. Все реалізовано дуже просто і лаконічно. Розібратися зможе навіть слабо підготовлений користувач. У рядок пошуку необхідно вбити назву бажаного ролика. Серед з’явилися результатів, вибираємо потрібний файл. Відкрився відеоролик можна стандартно переглянути онлайн, залишити коментар або оцінити. При цьому внизу знаходиться бажана кнопка завантажити (download).

При натисканні на завантаження, у користувача з’являється можливість вибрати дозвіл і формат відеофайлу. При виборі дозволу варто пам’ятати, що за замовчуванням даний файл буде викачаний у внутрішню пам’ять телефону. Тому потрібно заздалегідь звільнити необхідний обсяг пам’яті.

Ще однією приємною функцією, є можливість відстежити процес скачування. Зробити це можна, натиснувши на центральну кнопку у верхній частині дисплея. Це дозволяє визначити швидкість і приблизний час скачування.

Після закінчення завантаження, відео виявиться на телефоні в обраному раніше форматі. Звідси можна його переглядати в будь-який час, ділитися ним з друзями, передавати на будь-які пристрої або видалити в разі непотрібності. Серед недоліків можна відзначити наявність настирливої ​​реклами, яка спливе перед кожним завантаженням відеоролика. Але з огляду на, що всі безкоштовні програми мають вбудовану рекламу, назвати це істотним недоліком дуже складно.

FREEdi YouTube Downloader

Додаток, не дивлячись на свій розмір і скромні вимоги до гаджету, має ряд характерних переваг. В першу чергу воно підійде тим, кому необхідно завантажити довге відео з YouTube на Android. Об’ємні відеоролики завжди викачуються дуже довго, а в процесі скачування нерідко пропадає інтернет. В даному випадку це не буде проблемою, так як додаток оснащено функцією докачки. Навіть якщо на смартфоні сяде акумулятор, можна буде продовжити скачування в будь-який зручний час. Крім цього тут є можливість одночасного завантаження декількох файлів. Перед початком завантаження, завжди пропонується вибрати кращий формат відео.

Як завантажити відео з YouTube на Android

Варіант другий. використання короткого домену

Опинитися на сторінці Savefrom.net можна й іншим способом. Для цього, після того, як ми зайшли на сторінку YouTube з вподобаним відео (як описано вище). В адресному рядку браузера ми бачимо посилання на цей ролик. З цієї посиланням потрібно виконати наступні маніпуляції: перед фрагментом «YouTube» вставляємо дві літери s. Тобто, якщо (як показано на скріншоті), посилання виглядає таким чином: www. YouTube.com/watch?v=W_rZ9rHFwGY, то після зміни вона повинна виглядати ось так: www. ss YouTube.com/watch?v=W_rZ9rHFwGY

І в даному випадку, ніякої ролі не грає, яка у вас відкрита сторінка. повна версія (YouTube.com) або для мобільних пристроїв (m.YouTube.com), подвійну «s» (ss) потрібно вставити перед YouTube. Після внесення змін, натискаємо «Далі» (може бути Go, Enter, просто стрілка або щось подібне), і система автоматично направить на потрібну сторінку сервісу Savefrom.net:

А далі, як описано в попередньому варіанті, натискаємо кнопку «Завантажити», вибираємо формат, натискаємо на нього, після чого залишиться дочекатися закінчення завантаження і зберегти файл.

За допомогою утиліти TubeMate

TubeMate. програма, яка, по суті, є стандартним додатком сервісу YouTube з розширеними можливостями роботи з місцем для розміщення відеофайлів. Російський інтерфейс, можливість пошуку і перегляду схожого відео роблять цю роботу простою і комфортною.

 • Збереження відеофайлів різної якості.
 • прискорена завантаження.
 • Завантаження одночасно кілька файлів.
 • Можливість вибору швидкості завантаження.
 • інше.

Для того, щоб приступити до процедури, нам потрібно завантажити TubeMate на свій пристрій Android. Після того, як програма встановилася, знаходимо на робочому столі іконку, відкриваємо. На головній сторінці знаходимо потрібний відеоролик, натискаємо на нього:

У правому верхньому кутку з’явиться зелена стрілочка, натиснувши на неї, ми відкриємо екран, де можна вибрати формат і розширення, вибираємо, натискаємо:

На екрані ми побачимо процес завантаження. Скачуваний ролик розбитий на чотири частини, які по завершенні процесу об’єднаються в одне ціле:

У правому верхньому кутку, натиснувши на кнопку (три точки), ми відкриємо віконце, в якому зі списку можливих дій (швидкість, кількість завантажень, тощо) тиснемо на значок налаштувань:

Після того, як процедура закінчена, можна натиснути на ролик і подивитися:

Крім того, тут же є функція, за допомогою якої можливо його видалення. А щоб поділитися улюбленим відео з друзями в соціальних мережах, відкриваємо сторінку і, вибравши адресу (дія. 1), вводимо до відповідного рядка посилання (дія. 2):

Загалом, як бачите, все просто і швидко, програма російською, так що проблем бути не повинно.

Варіант перший. за прямим посиланням

Відкриваємо на своєму пристрої стандартний клієнт YouTube (встановлений додаток), знаходимо потрібний ролик і, натиснувши на нього відкриваємо:

Тепер, відкривши будь-який браузер, заходимо на сайт savefrom.net, у відповідному рядку вставляємо скопійований адресу відеоролика і натискаємо кнопку «скачати»:

Відкриється меню, в якому потрібно вибрати формат відео, після чого почнеться процес завантаження. Якщо вам потрібен інший формат, то тиснемо «Ще», вибираємо, натискаємо:

Після того, як завантаження закінчена, може бути таке, що скачаний файл не відкривається. Справа в тому, що швидше за все він вийшов з розширенням BIN. У цьому випадку нам потрібно його перейменувати, для чого замість BIN потрібно вказати розширення, яке було вибрано в savefrom.net. Наприклад, якщо ви при скачуванні вказали MP4 720p, то міняємо BIN на MP4.

Як завантажити відео з YouTube на Android за допомогою спеціального софту

Тут буде запропоновано два додатки, скачати які можна або з їх офіційного сайту, або прямо звідси, натиснувши на посилання, зазначену в інструкції по користуванню програмою.

Як завантажити відео з YouTube на Android. робимо улюблені відеоролики доступними в будь-який час

YouTube. не тільки найпопулярніший відеохостинг, але і найбільш відвідуваний сайт в мережі Інтернет. Тут щодня завантажується декілька сотень годин відео. Цим і пояснюється бажання користувачів дізнатися, як завантажити відео з YouTube на Android.

Дивною, однак, здається ситуація, що компанія Google, власник «YouTube» дозволяє дивитися ролики з популярного сервісу, але не дозволяє офіційно їх завантажувати на Android-пристрій.

Втім, як би підтверджуючи народну мудрість, яка говорить, що якщо не можна, але дуже хочеться, то можна, можливість така все-таки існує.

Завантаження відеороликів з сервісу YouTube на телефон Android

Перед початком врахуйте, що за правилами YouTube скачування роликів заборонено, тому ми будемо використовувати сторонні сервіси та програми. Звичайно, за це нічого не буде, але компанія Google проти того, щоб користувачі скачували відео. Саме тому на сайті немає функції скачування за замовчуванням. Навіть більше того, розробники не роблять кешування ролика для мобільних пристроїв, що дуже було б до речі для користувачів, які не мають постійного доступу до високошвидкісного інтернету 3G, LTE або Wi-Fi.

Використання TubeMate

Зареєструйтеся та скачайте потрібну вам версію TubeMate.

Після цього відкрийте скачаний APK файл через провідник і встановіть його. Додаток має з’явитися серед всіх ваших програм в лаунчер.

Отже, як же скачати відео з YouTube через TubeMate? У цьому додатку є два методи:

 • Завантаження через сам додаток.
 • Знайти потрібний ролик в офіційному клієнті YouTube і через функцію «Поділитися» відправити його в TubeMate. Після цього програма запропонує вибрати якість і деякі інші параметри (наприклад, автоматичне відновлення завантаження).

Для скачування через додаток відкрийте його, потім знайдіть потрібне відео.

Натисніть на кнопку завантаження внизу праворуч. Після цього з’явиться таке меню:

У ньому вибираєте якість і тип завантаження (відео, звук і його кодек). Також доступна галочка «Завершити завантаження пізніше», завдяки якій додаток автоматично буде відновлювати завантаження, якщо ролик скачати не повністю. Це вимагає значно більше ресурсів, але зате можете не боятися, що програма не зможе завантажити відео і зіб’ється.

READ  Який відеоплеєр краще для Android

Перший спосіб. через пряме посилання

Для скачування з Ютуб через пряме посилання на Android, необхідно відкрити ролик в браузері і скопіювати його посилання. Або є варіант простіше із застосуванням офіційного клієнта YouTube.

Для копіювання посилання зробіть наступні дії:

 • Відкрийте необхідне відео.
 • Натисніть на кнопку «Поділитися» навпроти лайків і дізлайков.
 • У діалоговому вікні виберіть «Копіювати посилання» або «Відкрити в браузері» в залежності від версії Android і прошивки.
 • Після того як ви скопіювали посилання на ролик через браузер або «Поділитися» в клієнті, відкриваємо сайт savefrom.net.
 • У ньому необхідно вставити посилання на ролик. Після підтвердження посилання побачите таке вікно:
 • Залишилося вибрати якість ролика і натиснути «Завантажити». Запуститься звичайна браузерна завантаження відео.
 • Чому ж цей метод повільний, незручний і тривалий? Тому що користувачеві потрібно скопіювати посилання, відкрити сторонній сайт в браузері і тільки там починати завантаження. Це довго і незручно, особливо якщо у версії Android немає можливості скопіювати посилання на ролик прямо через «Поділитися».

  Також браузери не здатні довго тримати завантаження. Навіть при обсязі в 4 ГБ оперативної пам’яті іноді програма вилітає і припиняє завантаження. А якщо раптом вона припиниться, не кожен браузер вміє її нешкідливо відновлювати. При найкращих умовах ви зможете завантажити відео через браузер, але все ж швидкість буде не найвищою з-за обмежень браузера і навантаження їм на смартфон. Ще браузери не здатні утримувати велику кількість завантажень, наприклад, більше восьми.

  Цей метод стає ще більш незручним, якщо ви хочете поставити в чергу на завантаження відразу кілька відеороликів. Процес не тільки буде перериватися через їхню велику кількість, але ще і швидкість на кожне завантаження буде мізерна.

  Чому ж цей метод можна використовувати? Якщо доводиться нечасто завантажувати ролики, або хочете завантажити один ролик і більше не плануєте. це відмінний метод, так як не доводиться встановлювати сторонні додатки. Посилання для підтвердження і завантажили з сайту, не встановлюючи інші програми тільки на один раз. Якщо у вас досить оперативної пам’яті, є час почекати, і ви не хочете одночасно завантажувати багато відео, можете без проблем користуватися цим методом.

  Другий спосіб. через стороннє ПО

  Перед скачуванням в налаштуваннях пристрою необхідно включити дозвіл на установку додатків з невідомих джерел, розділ «Безпека». Потім відвідати тему форуму 4pda з потрібною програмою і завантажити там інсталяційний файл APK.

  Для скачування будь-яких файлів з форуму 4pda потрібна обов’язкова реєстрація, так що зробіть її перед спробою щось скачати.

  Давайте ж розберемо дві найзручніші програми для скачування відео з відеохостингу YouTube на Android смартфон.

  доступні способи

  Є два основних способи завантажити відео з YouTube на свій смартфон, а саме:

  • Через пряме посилання в браузері. Цей метод не дуже зручний, повільний і складний, але зате, застосовуючи його, не потрібно встановлювати ніяких додатків, а лише досить мати браузер.
  • Встановити стороннє додаток з сайту 4pda і через нього завантажувати відеоролики. В цьому випадку можна скачати будь-який ролик дуже зручно, швидко і без будь-яких проблем. При цьому можна навіть завантажувати безпосередньо з офіційного клієнта сайту YouTube без необхідності відкривати відео через браузер.

  Отже, розберемо обидва варіанти детальніше.

  TubeMate

  За допомогою програми TubeMate можна завантажувати без обмежень за якістю і тривалості відео з відеохостингу YouTube, ігноруючи вимогу до придбання платної підписки. Однак з очевидних причин воно відсутнє в Play Маркеті, але є для завантаження на сторонніх сайтах у вигляді APK-файлу.

   Перед збереженням файлу в першу чергу налаштуйте Android-пристрій, включивши функцію «Невідомі джерела» для установки додатків з APK-пакетів. Зробити це можна в розділі «Безпека», зсунувши повзунок в праву сторону.

  Скачайте файл за посиланням вище і тапніте по файлу в списку завантажень браузера або знайдіть отриманий файл в папці, заздалегідь обраної для збереження. Завершити установку можна, погодившись з умовами використання та слідуючи стандартним підказкам.

   Після закінчення установки відкрийте програму, використовуючи відповідну кнопку. Щоб почати використання, буде потрібно ще раз погодитися з умовами використання.

  Після завантаження буде представлена ​​інструкція по основних функцій програми. Щоб продовжити, на головній сторінці виберіть потрібне відео або скористайтеся адресним рядком, якщо ролик був вами обраний заздалегідь.

  Ставим YouTube БЕЗ РЕКЛАМЫ на Любой Android | НОВЫЙ СПОСОБ 2020

  Після відкриття потрібного відео відтворення можете зупинити, потім натисніть кнопку «Завантажити» із зображенням стрілки. Після цього з’явиться вікно «Обробка відео», час якої залежить від розміру відеозапису.

  На завершальному етапі необхідно вибрати одне з доступних дозволів відеозапису, тапнув за відповідним посиланням. Для збереження ролика скористайтеся раніше зазначеної кнопкою зі стрілкою.

  Виконавши описані дії, в області сповіщень ви побачите значок програми, що дозволяє відстежувати стан завантаження: що залишився, швидкість та інше. На цьому процедуру можна вважати завішеної, так як згодом на пристрої буде доступний звичайний відеофайл в форматі MP4.

  Торрент-трекер

  Використання торрент-трекерів як джерела файлів, включаючи різний медіаконтент, є найпопулярнішим варіантом на сьогоднішній день. Головні переваги методу полягають в більш високій швидкості скачування через особливості торрента, варіативності розмірів і якості відео і, найчастіше, наявності додаткових файлів на зразок оригінальних звукових доріжок і субтитрів. Ознайомитися з більш детальним описом способу ви можете за наступним посиланням.

  Завантаження відео з торрент-трекерів не відрізняється від завантаження звичайних файлів, досить лише зайти на сайт і скористатися пошуком з подальшим вибором роздачі. Однак незважаючи на всі достоїнства, метод лише частково можна вважати універсальним, так як якщо завантаження фільмів не буде проблемою, то знайти якусь конкретну відео з YouTube або іншого схожого сайту не вийде.

  Videoder

  Програма Videoder на відміну від попереднього варіанту дозволяє завантажувати відео не тільки з YouTube, але і з інших сайтів, що надають можливість онлайн-перегляду. За рахунок цього можна, наприклад, без проблем скачати фільм, який сподобався або ролики з таких місць для розміщення відеофайлів, як Rutube або Vimeo.

  • Перш за все потрібно завантажити додаток у вигляді APK-файлу і встановити, попередньо включивши функцію «Невідомі джерела» в настройках смартфона. Ознайомитися більш детально з процедурою завантаження та встановлення ви можете в минулому способі.
  • На стартовій сторінці можете за бажанням ознайомитися з усіма можливостями і перевагами, натиснувши кнопку «Почнемо» для продовження. Тепер тапніте по значку «Браузер» на верхній панелі, щоб відкрити вбудований веб-оглядач.

  У додатку можна використовувати як список підтримуваних сайтів, сильно обмежений, так і вказувати посилання на веб-сайт в адресному рядку.

  Для завантаження відео потрібно почати відтворення і натиснути червону кнопку в лівому нижньому кутку сторінки. Через що з’явилося меню можна вибрати якість та інші особливості відео по аналогії з TubeMate.

  На жаль, цей додаток стабільно працює тільки на Ютуб, в той час як з іншими сайтами можуть виникати проблеми. В цілому ж воно на цілком гідному рівні справляється з поставленим завданням, дозволяючи завантажувати відео зі збереженням високої якості і помірного розміру.

  Ще одним універсальним методом є використання веб-сайту або офіційного мобільного застосування Ютуб з платної підпискою YouTube Premium. Подібний підхід дозволяє без обмежень за якістю і тривалості завантажувати будь-які відео з YouTube, що, з огляду на популярність і кількість роликів на даному веб-сайті, значно перевершує інші варіанти. Про те, як отримати таку підписку, включаючи місяць пробного безкоштовного використання, було нами описано в окремій інструкції.

  Варто враховувати, доступностьскачіванія поширюється як на відео, так і на музику. Більш того, ви зможете завантажувати фільми з Ютуб, але тільки після попередньої покупки.

  Способи завантаження відео з інтернету на Android

  За допомогою будь-якого пристрою на платформі Android можна переглядати відео онлайн або вже завантажені мультимедійні дані, використовуючи спеціальні програми. Однак для скачування нових роликів з ресурсів в інтернеті стандартних можливостей телефону буде недостатньо. В рамках цієї статті ми якраз-таки розглянемо декілька способів обходу цього обмеження для завантаження відеороликів з мережі.

  Завантаження відео з інтернету на Android

  В даний час виконати скачування відеороликів з інтернету на смартфоні можна великою кількістю способів, фактично обмежених лише додатками, що надають відповідну можливість. Далі буде приділено увагу найбільш актуальним рішенням завдання. При цьому універсальних варіантів практично не існує за кількома винятками.

  Функції веб-сайтів

  Деякі сайти в інтернеті, що надають власний відеоплеєр з функцією онлайн-перегляду, дозволяють зробити скачування відео за прямим посиланням. Такі випадки зустрічаються досить рідко, тому ми не будемо сильно акцентувати увагу на цьому способі. До того ж з аналогічної причини не можна виділити якісь особливо яскраві приклади.

  Ручне завантаження даних, якщо сайт надати таку ж можливість, необхідно скористатися кнопкою «Завантажити», зазвичай розташованої під основним вікном онлайн-плеєра. Якщо даної кнопки немає, ймовірно, вона є частиною плеєра і з’являється тільки при спробі відтворення.

  Примітка: Іноді для завантаження може знадобитися авторизація з використанням внутрішнього аккаунта.

  Найбільш поширеним варіантом є сайти, що дозволяють відразу ж завантажити файл для будь-якого торрент-клієнта. Якщо така функція присутня, посилання напевно будуть в окремому блоці на сторінці сайту.

  Соціальні мережі

  У ще один спосіб можна винести збереження відеозаписів з соціальних мереж, так як в більшості ситуацій кожен такий сервіс має власний місцем для розміщення відеофайлів і відповідними особливостями. Процедура завантаження відео з подібних ресурсів на декількох прикладах була нами продемонстрована окремо.

  Детальніше: Завантаження відео з ВКонтакте, Однокласників і на смартфон

  Представлені методи дозволять вам завантажити відео майже з будь-якого веб-сайту в інтернеті, не рахуючи конкретних випадків, коли неможливо отримати доступ до вихідного відеофайлу. Обійти подібне можна тільки заміною плеєра і найчастіше сайту або використанням торрент-трекерів. Зустрічається таке рідко і навряд чи викличе труднощі.

  BETATECH.COM.UA 2022