Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Знімати відео з екрану iPad

Table of Contents

3 способи записати відео з екрану iPhone і iPad

Якщо вам потрібно записати відео з екрану вашого iOS пристрою, зробити це можна кількома способами. Причому один з них, запис відео з екрану iPhone і iPad (в тому числі зі звуком) на самому пристрої (без необхідності використання сторонніх програм) з’явився зовсім недавно: в iOS 11 з’явилася вбудована функція для цього. Однак і в більш ранніх версіях запис також можлива.

У цій інструкції. Докладно про те, як записати відео з екрану iPhone (iPad) трьома різними способами: використовуючи вбудовану функцію запису, а також з комп’ютера Mac і з PC або ноутбука з Windows (тобто пристрій підключається до комп’ютера і вже на ньому робиться запис того, що відбувається на екрані).

Запис відео з екрану засобами iOS

Починаючи з iOS 11 на iPhone і iPad з’явилася вбудована функція для запису екранного відео, однак початківець власник пристрою від Apple може її і не помітити.

Щоб активувати цю функцію, використовуйте наступні кроки (нагадаю, обов’язково повинна бути встановлена ​​iOS версії не нижче 11).

 • Зайдіть в Настройки і відкрийте «Пункт управління».
 • Натисніть «Налаштувати елементи управління».
 • Зверніть увагу на список «Ще елементи управління», там ви побачите пункт «Запис екрану». Натисніть по значку «плюс» зліва від нього.
 • Вийдіть з налаштувань (натисніть кнопку «Додому») і потягніть за нижню частину екрану: в пункті управління ви побачите нову кнопку для запису екрану.

За замовчуванням, при натисканні на кнопку запису екрану починається запис екрану пристрою без звуку. Однак, якщо використовувати сильне натискання (або довге натискання на iPhone і iPad без підтримки Force Touch), відкриється меню як на скріншоті, в якому можна включити запис звуку з мікрофону пристрою.

Після закінчення запису (виконується повторним натисканням на кнопку записи), файл відео зберігається в формате.Mp4, 50 кадрів в секунду і стереозвуком (у всякому разі, на моєму iPhone саме так).

Нижче. Відео інструкція по використанню функції, якщо щось залишилося незрозумілим після прочитання даного способу.

З якоїсь причини, відео, записане в настройках, було не синхронізовано зі звуком (прискорене), довелося його уповільнити. Припускаю, що це якісь особливості кодека, які не вдалося успішно перетравити в моєму редакторі відео.

Як записати відео з екрану iPhone і iPad в Windows 10, 8 і Windows 7

Примітка: для використання способу і iPhone (iPad) і комп’ютер повинні бути підключені до однієї мережі, неважливо по Wi-Fi або за допомогою проводового підключення.

При необхідності, ви можете записати відео з екрану вашого iOS пристрою з комп’ютера або ноутбука з Windows, проте для цього буде потрібно стороннє ПЗ, що дозволяє приймати трансляцію по AirPlay.

Я рекомендую використовувати безкоштовну програму LonelyScreen AirPlay Receiver, скачати яку можна з офіційного сайту http://eu.Lonelyscreen.com/download.html (після установки програми ви побачите запит про дозвіл їй доступу до громадських і приватних мереж, слід дозволити).

 • Запустіть програму LonelyScreen AirPlay Receiver.
 • На вашому iPhone або iPad, підключеному до тієї ж мережі, що і комп’ютер зайдіть в пункт управління (свайп від низу до верху) і натисніть «Повтор екрану».
 • У списку відобразяться доступні пристрої, на які можлива трансляція зображення з AirPlay, виберіть LonelyScreen.
 • Екран iOS відобразиться на комп’ютері у вікні програми.

Після цього ви можете записати відео вбудованими засобами Windows 10 запису відео з екрану (за замовчуванням можна викликати панель записи сполучення клавіш WinG) або за допомогою сторонніх програм (див. Кращі програми для запису відео з екрану комп’ютера або ноутбука).

Запис екрану в QuickTime на MacOS

Якщо ви власник комп’ютера Mac, записати відео з екрану iPhone або iPad ви можете за допомогою вбудованого додатка QuickTime Player.

 • Підключіть телефон або планшет кабелем до вашого MacBook або iMac, при необхідності дозвольте доступ до пристрою (дайте відповідь на запит «Довіряти цьому комп’ютеру?»).
 • Запустіть QuickTime Player на Mac (для цього можна використовувати пошук Spotlight), а потім, в меню програми виберіть «Файл». «Новий відеозапис».
 • За замовчуванням відкриється запис відео з веб-камери, але ви можете перемкнути запис на екран мобільного пристрою, натиснувши по маленькій стрілці поруч із кнопкою запису і вибравши ваш пристрій. Там же можна вибрати джерело звуку (мікрофон на iPhone або на Mac).
 • Натисніть кнопку записи, щоб почати запис екрану. Для зупинки натисніть кнопку «Стоп».

Завершивши екрану, в головному меню QuickTime Player виберіть «Файл». «Зберегти». До речі, в QuickTime Player ви можете також записувати екран Mac, докладніше: Запис відео з екрану Mac OS в QuickTime Player.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.Pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

А до скільки хвилин можна записувати? Записувала екран 1 годину 50 хвилин, і запис не прийшла.

Тут не знаю точно, але Google підказує, що хтось і дві години записував, тобто впирається, найімовірніше, в наявність вільного місця на пристрої (ніби як 1 Гб на 4-6 хвилин, в залежності від дозволу)

Вітаю! Роблю запис екрану зі звуком. Все зберігається. Далі хочу відправити вотсап, телеграм або імейл. Відправляється без звуку. Підкажіть, що це за проблема і як її вирішити? Дякую!

Ідентична проблема. Було б цікаво зрозуміти чому так відбувається.

Величезне дякую! Раніше дивилася і не розуміла як люди так роблять, а тепер зрозуміла Дякую!

Дуже класний сайт, допоміг розібратися у всьому, що мене цікавило, все дослівно пояснили, спасибі!)

Відео записується, а звук не записується. Що робити?

Шановний адмін, спасибі за корисну інфу! Підкажи, про яку модель iPhone йдеться в статті? Хочеться дізнатися, який iPhone пише стерео звук

Вітаю.
Я все це тестував на старенькому iPhone 6 Plus. Там точно було дві доріжки аудіо, але ось зараз вже точно не можу сказати, різні чи ні (по-моєму, так).

Чи можуть відстежити запис екрану iPhone,
Якщо я роблю запис?

Вітаю.
Не цілком зрозумів ваше запитання.

Доброго дня. Як тільки включаю Запис звуку, звук в відео приглушується (сильно до ледве чутного). При відтворенні чутні перешкоди і звуки із зовні, а звук з відео майже не чути. В чому може бути проблема?

Вітаю.
А ви хочете записати відео зі звуком, яке на телефоні прямо зараз відтворюється? Він так не може. А коли ви вмикаєте запис звуку він пише з мікрофона і звук відтворення приглушує, а то що виявляється на записи. То, що «попало» в мікрофон.
А взагалі, чи не простіше готове відео скачати де-небудь, без запису з екрану?

Здраствуйте. На цій програмі з iPhone Максимальна тривалість запису відео 2 мунут. Чому так? Я хотів би записати відео, тривалістю до 20 хвилин.

Можливо ці методи і запис на комп’ютері підійде?. https://remontka.pro/mirror-iPhone-screen-pc-mac/

Спасибі величезне, а то подивишся ці платні програми, плюс до всього зі своїми космічно-ебіческімі цінами.
Дякую що є такі люди

READ  Як розібрати iPad 4

Круто, спасибі за підказки, взагалі ваш портал дуже подобається, все потрібне і у справі.

В першу чергу запис відео з екрану iPad цікава відео-, техно- і Apple-блогерам, адже часто саме ці люди знімають огляди відеоігор під Apple, тестують нові версії операційних систем iOS, записують навчальні ролики і Лайфхак. Однак дана тема може зацікавити і рядового користувача в ознайомлювальних цілях.

При цьому виникають деякі труднощі. Пов’язані вони з тим, що компанія Apple забороняє знімати відео з екрану їх пристроїв. Саме з цієї причини не варто звертатися в App Store.

Способи запису

Сьогодні є додатки, з допомогою яких можна легко здійснити запис. Платні і безкоштовні. Зупинимося на деяких з них.

Для власників Mac

Самою зручною і простою є запис через стандартний плеєр Mac OS. Quick Time Player, оскільки цей метод не вимагає ні грошей, ні додаткових завантажень, досить мати комп’ютер (обов’язково під операційною системою Mac OS), кабель (оригінальний або Made for iOS) і, власне, планшет.

Алгоритм, як записати відео з екрану iPad, такий:

 • Підключаємо iPad до PC.
 • Заходимо в Quick Time Player.
 • Вгорі у вкладці «Файл» натискаємо «Новий відеозапис».
 • Далі з’явиться пункт управління, там натискаємо на стрілку і в випадаючому списку вибираємо «iPad».
 • Після цього на екрані з’явиться точна копія того, що відбувається на вашому Таблет, а запис можна почати, натиснувши на червону кнопку. Закінчити її. Точнo таким же чином.

Використовуючи iRec

Дана програма для запису відео з екрану iPad може бути завантажена за допомогою сховища Emu4ios, що знаходиться на домені emu4ios.Net. Назва утиліти iRec, але важливо зауважити, що працює вона тільки на пристроях з jailbreak.

Функціонує програма гранично просто: після установки, як показано на скріншотах нижче, ви заходите в додаток, там є налаштування і кнопка «Start Recording», так що це не повинно поставити вас в глухий кут. Єдиним мінусом є те, що програма працює тільки з iOS 7 і 8.

Jailbreak.Тоже варіант

На даний момент відсоток людей, які роблять jailbreak i-девайсів дуже невеликий. Але для тих, хто все-таки його зробив, є два Твіка для зйомки відео з екрану. Платний Display Recorder (5) і безкоштовний Record My Screen.

Через Reflector

Перейдемо до платного варіанту. Reflector. Принцип роботи цієї утиліти дуже простий: встановлюєте її на PC, Mac або Android, далі після скачування зможете за допомогою Wi-Fi переводити картинку на вибраний пристрій за допомогою AirPlay. Ціна питання. 15 доларів, що не так вже й мало.

Ми розібрали прості способи, як знімати відео з екрану iPad. Сподіваємося, кожен користувач знайде оптимальний для себе. Чи готові відповісти на ваші запитання в коментарях.

Як записати відео з екрану iPhone і iPad без джейлбрейка і комп’ютера

У кожного власника iPhone або iPad хоча б один раз виникала необхідність записати відео з екрану гаджета. До появи iOS 11 весь процес займав багато часу, так як вимагав установки додаткового ПЗ або підключення до стаціонарного комп’ютера. У цьому матеріалі ми розповімо про існуючі способи запису відео з екрану iPhone і iPad без джейлбрейка і комп’ютера.

Як записати відео з екрану iPhone і iPad

Відкрийте додаток Налаштування на iPhone або iPad з iOS 11 або новіше і виберіть розділ «Пункт управління».

Перейдіть в меню «Налаштувати елементи управління», виберіть «Запис екрану» і натисніть на зелений плюсик.

Починаючи з iOS 14 пункт «Налаштувати елементи управління» був скасований і елементи управління знаходяться в головному меню розділу Пункт управління.

Закрийте програму «Налаштування» і викличте «Пункт управління», змахнувши по екрану вгору, після чого з’явиться нова іконка для запису відео екрану. Тривалим натисканням (працює і на iPhone 5s і iPhone 6) на іконку викличте меню, що дозволяє управляти настройками запису екрану (наприклад, активувати мікрофон під час запису).

Натисніть на «Почати запис», і зйомка запуститься. Поки ведеться запис, ви можете спокійно користуватися своїм гаджетом. Про зйомку буде свідчити смуга червоного кольору у верхній частині екрану.

Закінчивши запис, натисніть на червоний індикатор, а потім на кнопку «Зупинити».

Відеоролик автоматично збережеться в стандартній бібліотеці додатка Фото.

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Дякую! Як завжди написано зрозумілою мовою.
Але, друзі, будьте ласкаві, поясніть мені, навіщо потрібна ця програма? Скріншот, ще зрозуміло, але відео
Або я чогось не розумію?

Ну наприклад, залити на Ютьюб відео, з боями на Танчик або літачках. Адже не секрет що «огризок». Для онлайн ігор на голову краще «ведроіда» ツ

Є і більш простий спосіб: з підключенням девайса по дроту до MacOS і запису екрану через QuickTime плеєр

Друзі, допоможіть радою Не можу завантажити з сайту, пише збій завантаження.
Що робити?

Забанили прогу. По початку завантажив, користувався пару днів, а потім iPhone забороняє запуск цієї проги. Алес, знову без запису екрану, а мені це як буханець.

Взагалі не допомогло, каже що треба скачати прогу за 12 доларів якщо я натискаю на нет не хочу качати, вона у мене просто тупо вилітає. Допоможіть.

Після установки, показує, що потрібно встановити ще програму, для роботи цієї. Та коштує 12.

Доброго всім часу доби. У дружини SE. Записує відео екрану з якоїсь програми через «Пункт управління» і через мікрофон. Чомусь звук виходить ледве-ледве. Я у себе через Luma Fusion обробляю. Напевно програма не дає доступ до запису. Якщо писати не через мікрофон. Звуку взагалі немає.

Що ви брешете в Пункті управління нету пункту Налаштувати елементи управління взагалі що вже говорити про записи екранів це до речі ios 10 а способи зі скачкою додатків з сайтів взагалі не працюють вони навіть не починають завантажуватися а в app store всі програми для запису відео з екрану доступні тільки на 11 iOS мінімум деякі пріложінія просто не працюють потомучто на 10 ios відсутня функція запису екрану взагалі так що видаляйте статтю з дезінформацію саме цей сайт мені видав Google коли я написав як записати екран на iPhone ios 10

Як записати відео з екрану iPhone

Часом виникає Наобходимо запису відео з екрану смартфона. Через своєрідності техніки Apple багато власників таких гаджетів як iPhone і iPad зустрічаються з деякими труднощами в здійсненні даного завдання. Моделі iOS аж до 11-ої версії для запису відео з екрану вимагали додаткове ПО або підключення до PC. У запропонованій статті ми розглянемо основні існуючі способи запису відео з екрану iPhone.

Що робити для запису відео з екрану iPhone і iPad на iOS 8, 9 і 10, не використовуючи при цьому комп’ютер

За допомогою програми AirShou можна записати відео з екрану смартфона без використання стаціонарної техніки. Оскільки вказане ПО не перебуває в асортименті App Store, завантажувати його потрібно зі сторонніх джерел.

Інструкція по установці AirShou для запису відео з екрану яблучних гаджетів

Щоб здійснити запис відео за допомогою AirShou, відвідайте такі сайти, як emu4ios.Net або iEmulators.Net. Для його установки на iPhone і iPad, виберіть кнопку «Встановити» і підтвердіть завантаження, коли з’явиться спливаюче вікно.

Коли додаток встановиться, зайдіть в меню «Налаштування», виберіть «Основні», після чого «Профілі». У меню потрібно знайти і натиснути на «Suzhou Ding Chi Network Tech».

Для повноцінної роботи програми натисніть на кнопку «Довіряти Suzhou Ding Chi Network Tech» і підтвердіть дію.

Як записати відео з екрану iPhone за допомогою програми AirShou

Для того, що почати запис. На Вашому iPhone або iPad запустіть додаток.

При першому запуску, необхідно дати згоду з додатком на іспользованіке камери. Тиснемо «Agree», після чого відкривається головне меню, де вибираємо «Запис».

Далі пропонується назвати майбутню відео і вибрати бажане дозвіл і орієнтацію екрану.

Для того, щоб записати відео, в меню «Доступні устрйоства AirPlay» потрібно вибрати «Відеоповтор AirPlay» і потім «AirShou» із зазначеним Вашим iOS-пристроєм.

Щоб завершити запис відео за допомогою програми, натисніть на кнопку Stop.

Подивитися записане відео можна, натиснувши на іконку в правому верхньому куті додатка.

Як записати відео з екрану iPhone або iPad на IOS 11 і вище, не використовуючи комп’ютер

Короткий гайд включення записи з екрану iPhone 11 і iPad

 • Тепер слід закрити пункт «Найтройкі» і повернутися в «Пункт управління». Зробити це дуже просто, потрібно змахнути по екрану вгору, де з’явиться кнопка для запису відео. Тривалим натисканням на цю кнопку можна викликати меню, яке дозволить управляти записом (припиняти запис, включати мікрофон);
 • Перебуваючи в даному меню, натисніть «Почати запис», щоб запустити зйомку. Поки ведеться запис, Ви можете безперешкодно користуватися гаджетом. Про зйомку буде свідчити червона смуга, яка відображається у верхній частині екрану;
 • Щоб зупинити запис, тапніте по червоній смузі і виберіть пункт «Зупинити»;
 • Після запису відео збережеться в галереї.

Запис екрану iPhone і iPad за допомогою Windows 7, 8 і 10

Для використання даного способу, необхідно, щоб iPhone або iPad і комп’ютер були підключені до однієї мережі, будь це або Wi-Fi, або кабель. Дуже зручною буде безкоштовна програма LonelyScreen AirPlay Receiver, знайти яку можна на офіційному сайті.

READ  Чи не працює кнопка додому на iPad

Щоб здійснити запис за допомогою даної програми необхідно:

 • На вашому гаджеті, який підключений до тієї ж мережі, що і PC, здійсните вхід в пункт управління і виберіть «Повтор екрану»;
 • З’явиться список доступних пристроїв, в якому потрібно вибрати пункт «LonelyScreen»;
 • Після натискання на екрані комп’ютера відобразиться екран Вашого iOS
 • Тепер можна здійснити запис відеоролика за допомогою засобів Win10: якщо використовувати стандартний метод. Викличте панель записи за допомогою поєднання клавіш WinG.
 • Перим справою необхідно підключити Ваш iOS 11 і нижче до комп’ютера за допомогою гаджета і, при необхідності, дозволити доступ до пристрою;
 • Відкрийте програму на комп’ютері, в меню виберете «Файл» і потім «Новий відеозапис»;
 • Запис почнеться за замовчуванням з фронтальною камерою, тому потрібно переключити запис на екран iOS Щоб це зробити, натисніть на маленьку стрілку поруч із кнопкою запису. Крім цього, програма дозволяє змінювати джерело звуку, що підтримують навіть айфони версій 6s, x, 6, 7;
 • Щоб почати запис, натисніть на кнопку записи;
 • Відзнята запис екрана буде збережено в програмі «Файл», потім «Зберегти»

Як записати відео з екрану в iOS 11: докладна інструкція для iPhone і iPad?

У тому випадку, якщо у людини є iРhone і iРad високої якості, то він, напевно, захоче зняти відео. Іноді деякі не виробляють цих дій, оскільки боятися того, що у них нічого не вийде через брак майстерності або хоча б початкового рівня знань.

Якщо користувач захоче записати відеоматеріали на власний гаджет, він може зробити це легко, застосувавши кілька способів. Можна записати відео за допомогою iРhone, проте такий запис не завжди буде йти зі звуком.

Як записати відео з екрану в iОS 11?

Записувати відео в iОS 11 на iРhone і iРad можна без допомоги стороннього пристрою, причому запис може йти зі звуком, оскільки вже з’явилася відповідна для цього опція.

До появи iОS 11 важко було створювати відео, так як було потрібно підключати до нього таке додаткове пристрій, як Maс.

Реліз поновлення теж може допомогти в цій справі, але варто заздалегідь перевірити, щоб була встановлена ​​операційна система не нижче одинадцятій версії.

Чи не багато користувачів розуміють, що на їх гаджеті встановлена ​​вбудована опція для того, щоб знімати відео екранного типу, але у більшості вона просто не підключена. Щоб підключити цю функцію, слід:

 • Увійти в налаштування;
 • Відшукати розділ «Пункт управління»;
 • Натиснути клавішу, що дозволяє налаштувати керуючі елементи;
 • В списку з іншими елементами управління варто відшукати пункт «Запис екрану» і натиснути на зелений плюсик з лівого боку;

Управління функцією запису відео на iРhone і iРad

 • Про те, що йде процес запису свідчить широка синя смужка, яка відображається у верхній частині екрану, або червоний статус-бар.
 • Коли відео буде записано в повному обсязі, слід натиснути на смугу або червоного синього кольору і натиснути на клавішу СТОП.

Не рекомендується вручну зберігати відеоролик в iPhone або iPad на iOS 11, оскільки він автоматично переміщається в бібліотеку стандартного типу з відповідним повідомленням про цю дію.

Як включити запис екрану iPad в iOS 11/12

У порівнянні з iOS 10, iOS 11/12 має нову функцію для екрану записи. Запис екрану в iOS 11/12 дозволяє вам записувати і коментувати відео або скріншоти на екрані iPad, замість того, щоб знімати нудний скріншот і редагувати його цифровим чорнилом.

Як ви можете використовувати iPad рекордер екрану в iOS 11/12? Ось докладні інструкції про те, як записати екран iPad в iOS 11/12 за допомогою вбудованого пристрою запису екрану iPad.

Многозадачность на iPad, режимы Split View и Slide Over, как открыть одновременно 4 окна на Айпэде?

Якщо ви просто оновлюєтеся до iOS 11/12, вам слід налаштувати запис iPad до екрану записи в iOS 11/12. Натисніть «Налаштування» на екрані iPad, після чого ви можете знайти «Центр управління» в списку. Виберіть його, щоб вибрати «Налаштувати елементи управління». Ви можете знайти кнопку «Запис екрану», після чого натисніть зелений значок плюса зліва.

Коли ви натиснете кнопку «Запис екрану» в Центрі управління, реєстратор почне працювати. Після запуску процесу запису рядок стану у верхній частині вашого iPhone або iPad стане червоною. Якщо ви хочете записати свій голос, у вас повинно з’явитися вікно управління записом для вибору значка мікрофона.

Крок 3: Завершіть запис екрану iPad в iOS 11/12

Натисніть червону смугу у верхній частині екрану, коли хочете закінчити запис. Або ви можете натиснути кнопку «Додому», щоб знову відкрити запис екрану, а потім вибрати вкладку «Стоп», щоб зупинити запис. Ви можете подивитися це записується відео в програму «Фотографії».

Як записати екран iPad в iOS 14/13

Ви все ще використовуєте QuickTime для запису екрану iPad? У той час як iOS 11 представила вбудований екранний відеореєстратор iOS для зручного запису відео і аудіо. Що стосується випадку, ви можете створити відеоурок, захопити ігровий процес, записати музику і отримати онлайн-відео.

Якщо ви не знайомі з процесами запису екрану iPad за допомогою цього пристрою запису екрану iPad за замовчуванням, ви можете знайти детальний процес в цій статті. Звичайно, ви також можете знайти інші додатки для запису екрану 4 для iPad, щоб легко досягти мети. Читайте статтю, щоб дізнатися більше про корисної інформації зараз.

Додатки для запису екрану iPad 4, які ви повинні знати

Запис екрану iPad в iOS 11/12 в якості вбудованого засобу запису екрану все ще має деякі недоліки. Тому нам потрібно знайти ще кілька додатків для запису екрану з iPad, щоб отримати більше можливостей для запису екрану. Ми рекомендуємо чотири чудових додатки для запису екрану на iPad для захоплення екрану в iOS 11/12.

Топ 1: Apeaksoft iOS Screen Recorder

Apeaksoft iOS Screen Recorder. Один з найпрофесійніших пристроїв запису екрану для iPad, який ви можете записувати геймплей, відео, аудіо, фотографії, музика, документи і будь-які інші дані на вашому iPhone, iPad або iPod.

Дзеркально відображайте контент вашого iPhone, iPad або iPod на великому екрані в режимі реального часу без затримок.

Записуйте на екрані живий контент з iPad, такий як відео, геймплей, аудіо та т. Д.

Підтримка всіх моделей iPhone, iPad і iPod touch.

знімати, екрану, iPad

Дозволяє використовувати проектор і ділитися екраном вашого пристрою з іншими.

Top 2: Screenflow

Screenflow має унікальну функцію, яка дозволяє спочатку записувати, а потім налаштовувати. Ця функція робить цей рекордер екрану більш гнучким і зручним при запису екрану iPad в iOS 11. Далі йдуть мінуси і плюси цього iPad екрану рекордер.

Захоплення екрану, запис відео з підключених камер, запис звуку з внутрісистемної сумісністю, а також з зовнішніх пристроїв.

Платіть багато, щоб отримати повний доступ до цього рекордеру екрану.

Без вбудованих шаблонів і системи бібліотек активів.

Він не надає безкоштовну послугу поновлення.

Топ 3: AirShou

Airshou. Це безкоштовний додаток, яке ви можете записувати на екрані без підключення до іншої системи. Що стосується рекордера екрану iPad, ви можете записувати екран iPad без комп’ютера. Вчити як користуватися AirShou і більше інформації.

Запишіть свій екран в будь-якому місці, джейлбрейк не потрібно.

Простий в експлуатації. Ви можете просто встановити його, щоб вибрати потрібний режим орієнтації, а потім почати запис.

Вільно доступні. Ви можете завантажити і користуватися цією програмою без будь-якої оплати.

Налаштуйте свої записи, в тому числі режим орієнтації, бітрейт, дозвіл і багато іншого.

Відсутність безпеки. Оскільки це додаток відсутній в Apple Store, його необхідно завантажити в іншому місці без будь-яких гарантій безпеки.

Це доступно не для всіх користувачів iOS.

Топ 4: QuickTime

Quicktime. Мультимедійний програвач з деякими можливостями запису екрану. Це стандартний медіаплеєр і записуючий пристрій екрану для iPad і всіх пристроїв Apple, тому вам не потрібно додавати інші додатки. Ви можете натиснути тут, щоб дізнатися як використовувати QuickTime для захоплення аудіо.

Ви можете використовувати його абсолютно безкоштовно.

Ніякого додаткового програмного забезпечення не вимагається, джейлбрейк не потрібно.

Для підключення iPad до комп’ютера необхідно використовувати кабель.

Рекомендація: запис екрану iPad на Windows або Mac

Якщо ви хочете записати відео або аудіо на комп’ютер, потужний Screen Recorder безумовно буде вашим кращим вибором. Він буде захоплювати саме оригінальне зображення і якість звуку. Дізнайтеся більше деталей в цій частині.

 • Apeaksoft Screen Recorder надає професійний спосіб записувати будь-які дії на PC / Mac і робити скріншоти.
 • Захоплюйте будь-яке відео з YouTube, DailyMotion, Vimeo, Vevo, RED. Yahoo і інших.
 • Записуйте звук з мікрофона або звуку системи відповідно до ваших потреб.
 • Робіть скріншоти, як хочете, і робіть малюнки на знімку.
 • Збережіть захоплене відео, аудіо та зображення в будь-якому часто використовуваному форматі.
READ  Як відновити пароль Apple ID на iPad

Завантажити для WinСкачать для Mac

Всі пристрої запису екрану iPad, згадані вище, можуть допомогти вам легко записувати екран в iOS 11 / 12. Якщо вам просто потрібна дуже проста запис екрану, ви можете використовувати iPad Screen Recorder за замовчуванням. Якщо ви хочете мати більше можливостей, ви можете використовувати Apeaksoft iOS Screen Recorder або інші альтернативи. Якщо у вас є ідеї, ви можете написати більш детальну інформацію в коментарі.

Як знімати відео з екрану iPhone і iPad

Тільки в iOS 11 з’явилася можливість записувати відео зі звуком з екрану iPhone без використання сторонніх програм. Але і для попередніх версій iOS доступні рішення: задіявши комп’ютер або скориставшись спеціальним додатком для iPhone і iPad.

Функція відеозахвату працює в iOS 11 і 12, які підтримуються більшістю мобільних пристроїв Apple. Якщо ваш гаджет працює на iOS 10 і старіше, доведеться користуватися софтом сторонніх розробників. Про це в другому і третьому розділах цієї інструкції.

Корисні матеріали для власників техніки Apple:

Запис відео з екрану iPhone засобами iOS

Хоча функція реалізована на пристроях з iOS 11 і 12 «з коробки», захоплення відео з дисплея не входить в список опцій, які за умовчанням відображаються в Пункті управління. Тому спочатку потрібно активувати відповідну кнопку в настройках.

Для цього відкрийте програму «Налаштування», виберіть «Пункт управління» та натисніть «Налаштувати елементи управління».

У розділі «Ще елементи управління» клацніть на «плюс» зліва від пункту «Запис екрану». Опція відразу ж переміститься в список «Включити» і почне відображатися в Пункті управління.

Утримуючи палець на значку праворуч від «Записи екрану», можна рухати пункт, тим самим змінюючи розташування кнопки в Пункті управління. Також можете прибрати непотрібні функції з панелі, натиснувши на «мінус» зліва від відповідного елемента, і підтвердивши кнопкою «Видалити».

Тепер, щоб почати зйомку, зробіть свайп вгору від нижнього краю дисплея (на iPhone X, XR, XS та XS Max проведіть пальцем вниз від правого верхнього краю) і клацніть на іконку записи.

Щоб знімати відео зі звуком, із зусиллям натисніть на кнопку і у вікні включите «Мікрофон». Потім клацніть «Почати запис».

Запускається таймер, який відлічить 3 секунди, після чого стартує захоплення відео. У момент зйомки рядок стану буде горіти червоним кольором. На iPhone X, XS, XS Max і XR червоним підсвічується тільки час в лівому верхньому кутку.

Щоб припинити запис, розкрийте Пункт управління і повторно натисніть на кнопку або натисніть на рядку стану та виберіть «Зупинити».

Доступний і третій спосіб: сильно натисніть на сенсорну кнопку і клацніть «Зупинити запис».

Зйомка відео з екрану iPhone на iOS 7, 8, 9 і 10 без комп’ютера і джейлбрейка

Для старих iPhone, які працюють на iOS 10 і нижче створена програма AirShou, яка вміє захоплювати відео з дисплея без джейлбрейка і комп’ютера.

Щоб завантажити додаток, перейдіть за посиланням https://iemulators.com/airshou і проскролльте сторінку до опису програми. Натисніть «AirShou» → «Install» → «Install AirShou» і виберіть «Встановити» під сплив вікні.

Утиліта завантажиться і її іконка з’явиться на робочому столі.

Але AirShou не запуститься, поки ви не позначите розробника програми як надійного. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Основні» і відкрийте «Профілі і управління пристроєм» (пункт може називатися «Управління пристроєм» і «Профілі»).

Виберіть розробника, натисніть «Довіряти« China Mobile Group Heilongjiang Company Limited »і підтвердіть, клацнувши« Довіряти ».

Після виконаних дій AirShou почне працювати. Тепер запустіть програму і дозвольте відправку повідомлень. Потім натисніть «Agree».

У головному вікні програми виберіть «Запис». Далі введіть назву майбутньої відеозапису або залиште поле порожнім. Тоді ім’я файлу встановиться автоматично.

Також виберіть орієнтацію: портерную або альбомну, і виставте дозвіл, в якому буде записуватися відео.

Натисніть «Далі» і надайте AirShou доступ до мікрофона.

Тепер викличте Пункт управління, зробивши свайп вгору від нижнього краю дисплея, і клацніть на кнопку «Відеоповтор AirPlay». У переліку доступних пристроїв виберіть «AirShou (Ім’я пристрою)» і запис почнеться.

Щоб зупинити захоплення відео з екрану, відкрийте AirShou і натисніть «Стоп».

Відеозаписи відображаються в додатку на окремій вкладці. Для переходу до збережених відео, на головному екрані AirShou натисніть на кнопку в правому верхньому кутку. Можете відтворити відео, відкрити їх в інших програмах або зберегти в фотоплівки (файли перенесуться в додаток «Фото»).

Як зняти відео з екрану за допомогою програми для комп’ютера

Для Windows розроблені кілька програм, за допомогою яких можна фіксувати відео з екрану iPhone. Вони платні, але доступні пробні версії з деякими обмеженнями. Наприклад, в Wondershare iOS Screen Recorder поверх відеозапису виводиться логотип програми. Утиліта LonelyScreen AirPlay Receiver теж платна, але в пробної версії немає урізання функціональності і накладення водяного знака, тому рекомендуємо скористатися їй.

Перейдіть на офіційний сайт і натисніть на кнопку «Download for Windows». Скачайте інсталяційний файл, після чого виконайте установку програми. При першому запуску утиліти з’явиться вікно брандмауера Windows. Дозвольте LonelyScreen зв’язок в приватних і, якщо потрібно, в соціальних мережах.

Підключіть комп’ютер і iPhone до однієї мережі. На смартфоні розкрийте Пункт управління, провівши пальцем вгору від нижньої межі дисплея (на безрамкових iPhone виконайте свайп вниз від правого верхнього краю). Натисніть на кнопку «Повтор екрану» ( «Відеоповтор AirPlay» в iOS 10 і нижче) і виберіть «LonelyScreen».

Зображення з екрану iPhone почне транслюватися у вікні програми на комп’ютері. Щоб почати запис, розкрийте панель з опціями і клацніть на червону кнопку «Start recording».

Для припинення зйомки, в вікні LonelyScreen клікніть по кнопці «Stop recording». Або в Пункті управління на iPhone виберіть «Повтор екрану» і натисніть «Зупинити повтор».

Щоб переглянути зняте відео, клацніть на зелену кнопку «Play». Для переходу до місця розташування інфікованого файлу, клікніть по іконці папки. За замовчуванням записи зберігаються в каталозі «Цей комп’ютер» → «Відео».

Дублювання екрану в iTools

Функція запису зображення з екрану є і в відомої утиліті iTools. Це платна, більш функціональна альтернатива iTunes. У пробної версії програми присутні обмеження на передачу файлів і захоплення відео з дисплея. Тому, щоб розблокувати потрібну функцію, купите ліцензію або скористайтеся активатором. Останній можна знайти в інтернеті.

Потім підключіть iPhone до PC через USB. У відповідь на запит «Довіряти цьому комп’ютеру?», Виберіть «Довіряти» і введіть код-пароль до пристрою.

Відкрийте iTools, перейдіть на вкладку «Інструменти» ( «Toolbox», якщо встановлено англійську мову) і виберіть «Дублювання екрану» ( «Real-time Desktop»).

Для старту зйомки, клацніть на червону круглу кнопку. Виберіть дозвіл, якість відео і папку, куди зберігати запис. Потім натисніть “ОК”.

Розпочнеться захоплення зображення з екрану. Щоб призупинити записування, клацніть на паузу, а щоб припинити запис. Клікніть по сірому квадрату.

Якщо ви залишили настройки за замовчуванням, файли збережуться в папці «Відео».

Як записати скрінкасти зі збереженням в GIF

У створенні GIF-анімації з записаного скрінкасти допоможе додаток DU Recorder. Після завантаження програми з App Store, запустіть її, надайте доступ до «Фото» і дозвольте відправку повідомлень.

За інструкцією з початку статті додайте «Запис екрану» в Пункт управління, після чого в меню DU Recorder натисніть «Запис GIF».

Відкрийте Пункт управління, з зусиллям натисніть на кнопку скрінкасти, виберіть «DU Recorder» і клацніть «Почати мовлення».

У потрібний момент зупиніть мовлення зручним способом, після чого спливе повідомлення, що запис завершена.

знімати, екрану, iPad

Створена GIF-анімація буде відображатися в DU Recorder в розділі «Відео», а також збережеться в фотоплівки.

Якщо запис зображення з дисплея не починається

Коли ви додали кнопку скрінкасти, клацнули по ній, запустився таймер, але після відліку зйомка не розпочалася. Зробіть наступне:

 • В iOS 11: відкрийте «Налаштування» → «Основні» → «Обмеження», введіть код-пароль обмежень і активуйте «Запис екрану» в розділі «Game Center».
 • В iOS 12: зайдіть в «Налаштування» → «Екранний час» → «Контент і конфіденційність», введіть код-пароль для Екранного часу → «Обмеження контенту» → «Запис екрану» і виберіть «Так».

Інші способи

Доступні й інші, не менш функціональні утиліти для Windows і macOS. Наприклад, програми Reflector і AirServer вміють транслювати (і записувати) зображення з дисплея iPhone на комп’ютер за допомогою AirPlay або функції «Повтор екрану». Обидві утиліти платні, але мають пробні версії. Для смартфонів, на яких виконано джейлбрейк, підійде Твік Display Recorder. А користувачі Mac можуть записувати відео з екрану мобільних пристроїв, використовуючи стандартну програму QuickTime (iPhone підключається до PC кабелем Lightning).

Головна / Інструкції / Як записати відео з екрану iPhone і iPad зі звуком

BETATECH.COM.UA 2021