Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Зняти відео з екрану iPad

Table of Contents

Як записати відео з екрану iPhone і iPad в Windows 10, 8 і Windows 7

Примітка: для використання способу і iPhone (iPad) і комп’ютер повинні бути підключені до однієї мережі, неважливо по Wi-Fi або за допомогою проводового підключення.

При необхідності, ви можете записати відео з екрану вашого iOS пристрою з комп’ютера або ноутбука з Windows, проте для цього буде потрібно стороннє ПЗ, що дозволяє приймати трансляцію по AirPlay.

Я рекомендую використовувати безкоштовну програму LonelyScreen AirPlay Receiver, скачати яку можна з офіційного сайту http://eu.Lonelyscreen.com/download.html (після установки програми ви побачите запит про дозвіл їй доступу до громадських і приватних мереж, слід дозволити).

 • Запустіть програму LonelyScreen AirPlay Receiver.
  зняти, екрану, iPad
 • На вашому iPhone або iPad, підключеному до тієї ж мережі, що і комп’ютер зайдіть в пункт управління (свайп від низу до верху) і натисніть «Повтор екрану».
 • У списку відобразяться доступні пристрої, на які можлива трансляція зображення з AirPlay, виберіть LonelyScreen.
 • Екран iOS відобразиться на комп’ютері у вікні програми.

Після цього ви можете записати відео вбудованими засобами Windows 10 запису відео з екрану (за замовчуванням можна викликати панель записи сполучення клавіш WinG) або за допомогою сторонніх програм (див. Кращі програми для запису відео з екрану комп’ютера або ноутбука).

3 способи записати відео з екрану iPhone і iPad

Якщо вам потрібно записати відео з екрану вашого iOS пристрою, зробити це можна кількома способами. Причому один з них, запис відео з екрану iPhone і iPad (в тому числі зі звуком) на самому пристрої (без необхідності використання сторонніх програм) з’явився зовсім недавно: в iOS 11 з’явилася вбудована функція для цього. Однак і в більш ранніх версіях запис також можлива.

У цій інструкції. Докладно про те, як записати відео з екрану iPhone (iPad) трьома різними способами: використовуючи вбудовану функцію запису, а також з комп’ютера Mac і з PC або ноутбука з Windows (тобто пристрій підключається до комп’ютера і вже на ньому робиться запис того, що відбувається на екрані).

Запис відео з екрану засобами iOS

Починаючи з iOS 11 на iPhone і iPad з’явилася вбудована функція для запису екранного відео, однак початківець власник пристрою від Apple може її і не помітити.

Щоб активувати цю функцію, використовуйте наступні кроки (нагадаю, обов’язково повинна бути встановлена ​​iOS версії не нижче 11).

 • Зайдіть в Настройки і відкрийте «Пункт управління».
 • Натисніть «Налаштувати елементи управління».
 • Зверніть увагу на список «Ще елементи управління», там ви побачите пункт «Запис екрану». Натисніть по значку «плюс» зліва від нього.
 • Вийдіть з налаштувань (натисніть кнопку «Додому») і потягніть за нижню частину екрану: в пункті управління ви побачите нову кнопку для запису екрану.

За замовчуванням, при натисканні на кнопку запису екрану починається запис екрану пристрою без звуку. Однак, якщо використовувати сильне натискання (або довге натискання на iPhone і iPad без підтримки Force Touch), відкриється меню як на скріншоті, в якому можна включити запис звуку з мікрофону пристрою.

Після закінчення запису (виконується повторним натисканням на кнопку записи), файл відео зберігається в формате.Mp4, 50 кадрів в секунду і стереозвуком (у всякому разі, на моєму iPhone саме так).

Нижче. Відео інструкція по використанню функції, якщо щось залишилося незрозумілим після прочитання даного способу.

З якоїсь причини, відео, записане в настройках, було не синхронізовано зі звуком (прискорене), довелося його уповільнити. Припускаю, що це якісь особливості кодека, які не вдалося успішно перетравити в моєму редакторі відео.

Запис екрану в QuickTime на MacOS

Якщо ви власник комп’ютера Mac, записати відео з екрану iPhone або iPad ви можете за допомогою вбудованого додатка QuickTime Player.

 • Підключіть телефон або планшет кабелем до вашого MacBook або iMac, при необхідності дозвольте доступ до пристрою (дайте відповідь на запит «Довіряти цьому комп’ютеру?»).
 • Запустіть QuickTime Player на Mac (для цього можна використовувати пошук Spotlight), а потім, в меню програми виберіть «Файл». «Новий відеозапис».
 • За замовчуванням відкриється запис відео з веб-камери, але ви можете перемкнути запис на екран мобільного пристрою, натиснувши по маленькій стрілці поруч із кнопкою запису і вибравши ваш пристрій. Там же можна вибрати джерело звуку (мікрофон на iPhone або на Mac).
 • Натисніть кнопку записи, щоб почати запис екрану. Для зупинки натисніть кнопку «Стоп».

Как записать видео с экрана iPhone и iPad

Завершивши екрану, в головному меню QuickTime Player виберіть «Файл». «Зберегти». До речі, в QuickTime Player ви можете також записувати екран Mac, докладніше: Запис відео з екрану Mac OS в QuickTime Player.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.Pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

А до скільки хвилин можна записувати? Записувала екран 1 годину 50 хвилин, і запис не прийшла.

Тут не знаю точно, але Google підказує, що хтось і дві години записував, тобто впирається, найімовірніше, в наявність вільного місця на пристрої (ніби як 1 Гб на 4-6 хвилин, в залежності від дозволу)

Вітаю! Роблю запис екрану зі звуком. Все зберігається. Далі хочу відправити вотсап, телеграм або імейл. Відправляється без звуку. Підкажіть, що це за проблема і як її вирішити? Дякую!

Ідентична проблема. Було б цікаво зрозуміти чому так відбувається.

Величезне дякую! Раніше дивилася і не розуміла як люди так роблять, а тепер зрозуміла Дякую!

Дуже класний сайт, допоміг розібратися у всьому, що мене цікавило, все дослівно пояснили, спасибі!)

Відео записується, а звук не записується. Що робити?

Шановний адмін, спасибі за корисну інфу! Підкажи, про яку модель iPhone йдеться в статті? Хочеться дізнатися, який iPhone пише стерео звук

Вітаю.
Я все це тестував на старенькому iPhone 6 Plus. Там точно було дві доріжки аудіо, але ось зараз вже точно не можу сказати, різні чи ні (по-моєму, так).

Чи можуть відстежити запис екрану iPhone,
Якщо я роблю запис?

Вітаю.
Не цілком зрозумів ваше запитання.

Доброго дня. Як тільки включаю Запис звуку, звук в відео приглушується (сильно до ледве чутного). При відтворенні чутні перешкоди і звуки із зовні, а звук з відео майже не чути. В чому може бути проблема?

Вітаю.
А ви хочете записати відео зі звуком, яке на телефоні прямо зараз відтворюється? Він так не може. А коли ви вмикаєте запис звуку він пише з мікрофона і звук відтворення приглушує, а то що виявляється на записи. То, що «попало» в мікрофон.
А взагалі, чи не простіше готове відео скачати де-небудь, без запису з екрану?

Здраствуйте. На цій програмі з iPhone Максимальна тривалість запису відео 2 мунут. Чому так? Я хотів би записати відео, тривалістю до 20 хвилин.

Можливо ці методи і запис на комп’ютері підійде?. https://remontka.pro/mirror-iPhone-screen-pc-mac/

Спасибі величезне, а то подивишся ці платні програми, плюс до всього зі своїми космічно-ебіческімі цінами.
Дякую що є такі люди

Круто, спасибі за підказки, взагалі ваш портал дуже подобається, все потрібне і у справі.

Програма Reflector

Також запис відео з екрану iPhone можна зробити за допомогою сторонніх додатків. Одним з них є Reflector. Відразу відзначимо, що ця утиліта є на двох найпопулярніших настільних платформах. Windows і OS X. І має безкоштовну версію з деякими обмеженнями.

Якщо говорити просто, то Reflector емітує приймач AirPlay. А завдяки функції «Відеоповтор» користувачі можуть відобразити на екрані комп’ютера все, що відбувається на iPhone. Також в додатку є функція запису.

Окремо варто відзначити, що у Reflector немає свого основного вікна. Після запуску користувачі можуть внести деякі настройки, пов’язані з якістю одержуваного зображення, при необхідності задати пароль при підключенні і т.Д.

READ  Екран iPad не реагує на дотики

Для початку запису крім запуску додатка на настільному комп’ютері або ноутбуці потрібно виконати кілька простих маніпуляцій з мобільним пристроєм:

Відкрити Центр управління (свайп з нижньої частини екрану).

Як джерело вибрати комп’ютер.

Після цих маніпуляцій на комп’ютері з’явиться нове вікно, в якому буде відображатися все, що відбувається на екрані мобільного пристрою. У ньому також будуть гарячі клавіші для початку запису скрінкасти.

Варто зазначити, що для роботи цього способу потрібно, щоб мобільний пристрій і комп’ютер перебували в одній Wi-Fi мережі. В іншому випадку ви не зможете з’єднати пристрої між собою.

Крім цього «плавність» картинки буде прямо залежати від якості Wi-Fi. При слабкому або повільному бездротовому з’єднанні на записи можуть виникати зависання, пригальмовування або «проковтування» частини картинки.

Як вже було сказано вище, Reflector є кросплатформним рішенням. За допомогою цієї утиліти користувачі можуть записати відео з екрану iPhone на Windows і Mac.

Для тих у кого iOS 11

Починаючи з iOS 11 у всіх яблучних девайсів з’явилася дуже цікава опція. Можливість зняти відео з екрану iPhone. Багато нею жодного разу не скористаються, а деяким людям, наприклад, записуючим ролики про ігри для YouTube, ця функція просто необхідно. Раніше доводилося шукати сторонній софт в AppStore, але зараз розробники Apple позбавили користувачів від цієї необхідності.

Отже, як же почати запис екрану iPhone або iPad? Для цього необхідно спочатку винести віджет програми на панель управління. Щоб це зробити, заходимо в налаштування, перегортаємо меню до рядка «Пункт управління».

Потім тиснемо на «Налаштувати елем. Управління ».

Тут від вас вимагається натиснути на зелений плюсик навпроти пункту «Запис екрану».

Після цих дій робимо свайп знизу і бачимо віджет з іконкою, на якій зображена жирна крапка в колі.

Щоб просто почати знімати, натискаємо на нього. Через 3 секунди все, що відбувається на моніторі, потрапить на запис. Якщо ненадовго затиснути віджет, відкриються додаткові настройки, де можна вимкнути мікрофон.

Как записывать экран iPhone/iPad без компьютера и без джелбрейка iOS 9. 10 | Не AirShow

Повторне натискання на іконку припинить зйомку. Відеофайл можна буде знайти в папці «Фото».

Для власників Mac

Після релізу OS X Yosemite у власників яблучних комп’ютерів з’явилася можливість зняти відео з екрану iPhone, не вдаючись до допомоги сторонніх додатків. Для запису потрібно:

Підключити мобільний пристрій до Mac за допомогою комплектного кабелю.

У меню Файл вибрати пункт Новий відеозапис.

У вікні, в нижній частині натиснути на клавішу (галочка), розташовану праворуч від кнопки початку запису.

У відкритому випадаючому списку в якості камери вибрати iPhone. Також користувачі можуть вибрати джерело звуку. Штатний мікрофон Mac, звук з мобільного пристрою або сторонній джерело.

Відмінною особливістю цього методу є стабільне з’єднання між i-пристроєм і комп’ютером, завдяки чому на відеоролик збережено не буде помітних зависань. Однак цей спосіб підходить тільки власникам яблучних комп’ютерів з OS X Yosemite (і вище). Для запису також знадобиться iPhone, який працює під управлінням iOS 8.

Запис відео з екрану iPhone і iPad

Далеко не всім власникам iOS пристроїв потрібно створювати свої скрінкасти або, простіше кажучи, записувати відео з екрану iPhone. Однак іноді така необхідність може виникнути. Наприклад, при створенні коротких інформаційних роликів, записи оглядових відео і т.Д. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька методів запису скрінкасти з iPhone.

Ще кілька років тому процес запису того, що відбувається на екрані яблучного гаджета був досить складний. Користувачам потрібно було щось робити джейлбрейк, або встановлювати ряд сторонніх додатків. Зараз ситуація дещо змінилася.

Спосіб 4 :. Програма iTools

У разі відсутності підключення до бездротової мережі власники комп’ютерів на базі операційної системи Windows можуть скористатися третім способом. У цьому випадку знадобиться iPhone, кабель і додаток iTools.

Itools є досить популярну утиліту від розробників з Азії. Додаток є альтернативою яблучному медіакомбайн iTunes. Але на відміну від програми від компанії Apple, iTools володіє більш широкими функціональними можливостями. Наприклад, дозволяє записувати скрінкасти з iPhone і iPad.

Підключити iPhone до комп’ютера за допомогою комплектного кабелю.

У головному вікні перейти у вкладку Toolbox.

У вікні, натиснути на клавішу Record.

Вибрати параметри запису (якість і папку, в якій буде збережена запис).

Однак варто зазначити, що в разі запису скрінкасти за допомогою iTools краще відмовитися від зйомки ігор або швидкого переміщення між вікнами в додатках. Утиліта просто не встигає за анімацією на екрані iPhone через що в кінцевому ролику будуть помітні пригальмовування, а деякі кадри можуть «випадати» повністю.

Інструкція як зняти відеоскріншот з екрану iPhone, iPad, iPod touch з iOS

Не знаєте як зняти відеоскріншот з екрану iPhone? На цій сторінці ви знайдете докладну інструкцію як на iPhone записувати відео з екрану зі звуком.

Інформація про записи зображення зі звуком з екрану iPhone, iPad або iPod touch з iOS 11 або новішої версії iOS взята з офіційного сайту Apple. Якщо у вас iPhone більш ранньої версії, то ви так само можете зробити запис відео з екрану. Як зробити звичайний скріншот на iPhone дивіться за цим посиланням.

Давайте подивимося, як в налаштуваннях iPhone включити запис відео з екрану. Відкриваємо “Налаштування” далі в меню знаходимо “Пункт управління” далі “Налаштувати елем. Управління” після чого поруч з пунктом “Запис екрану” натискаємо на “” (плюс). Тепер ми можемо робити запис екрану iPhone, Айпада або Айпода, значок для запуску запису з’явилася в пункті управління.

Щоб потрапити в пункт управління смахніте вгору від нижнього краю будь-якого екрану. На iPhone X або більш пізньої моделі, а так же iPad з iOS 12 або пізнішої версії щоб потрапити в пункт управління потрібно змахнути вниз від правого верхнього краю екрану. Дивіться, на зображенні я виділив значок для запису екрану.

Зазвичай на початку значок відеоскріншота буває іншого кольору і якщо натиснути на запис, то запис буде без звуку. Нам потрібно включити звук запису відео екрану iPhone.

Для цього з невеликим зусиллям натискаємо на значок записи (на деяких моделях, можливо потрібно трохи утримувати натиснутим) в меню натискаємо на значок “Мікрофон Увімкнути.” після чого значок змінить колір. Що означає звук відеоскріншота включений. Тепер ви можете з екрану iPhone записувати відео зі звуком.

Відкриваєте пункт управління змахнувши вгору від нижнього краю будь-якого екрану. На iPhone X або більш пізньої моделі, а так же iPad з iOS 12 або пізнішої версії щоб потрапити в пункт управління потрібно змахнути вниз від правого верхнього краю екрану і натискаємо на значок і бачимо як почався запис. Щоб зупинити запис відео з екрану можна так само торкнутися нового рядка стану у верхній частині екрану і вибрати “Зупинити”.

Так само можна записувати відео з екран моделей і більш ранніх версій, але для цього потрібно використовувати комп’ютер або встановлювати сторонні додатки.

Huawei P40 Pro смартфон з найкращою камерою 2020. У рейтингу камер телефонів новинка набрала рекордні 128 балу посівши перше місце.
Безкоштовно телефон по акції. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорні і кнопкові як брендових виробників Samsung, iPhone так і маловідомих.

Як записати відео з екрану iPhone або iPad на IOS 11 і вище, не використовуючи комп’ютер

Короткий гайд включення записи з екрану iPhone 11 і iPad

 • Тепер слід закрити пункт «Найтройкі» і повернутися в «Пункт управління». Зробити це дуже просто, потрібно змахнути по екрану вгору, де з’явиться кнопка для запису відео. Тривалим натисканням на цю кнопку можна викликати меню, яке дозволить управляти записом (припиняти запис, включати мікрофон);
 • Перебуваючи в даному меню, натисніть «Почати запис», щоб запустити зйомку. Поки ведеться запис, Ви можете безперешкодно користуватися гаджетом. Про зйомку буде свідчити червона смуга, яка відображається у верхній частині екрану;
 • Щоб зупинити запис, тапніте по червоній смузі і виберіть пункт «Зупинити»;
 • Після запису відео збережеться в галереї.

Як записати відео з екрану iPhone

Часом виникає Наобходимо запису відео з екрану смартфона. Через своєрідності техніки Apple багато власників таких гаджетів як iPhone і iPad зустрічаються з деякими труднощами в здійсненні даного завдання. Моделі iOS аж до 11-ої версії для запису відео з екрану вимагали додаткове ПО або підключення до PC. У запропонованій статті ми розглянемо основні існуючі способи запису відео з екрану iPhone.

Запис екрану iPhone і iPad за допомогою Windows 7, 8 і 10

Для використання даного способу, необхідно, щоб iPhone або iPad і комп’ютер були підключені до однієї мережі, будь це або Wi-Fi, або кабель. Дуже зручною буде безкоштовна програма LonelyScreen AirPlay Receiver, знайти яку можна на офіційному сайті.

Щоб здійснити запис за допомогою даної програми необхідно:

 • На вашому гаджеті, який підключений до тієї ж мережі, що і PC, здійсните вхід в пункт управління і виберіть «Повтор екрану»;
 • З’явиться список доступних пристроїв, в якому потрібно вибрати пункт «LonelyScreen»;
 • Після натискання на екрані комп’ютера відобразиться екран Вашого iOS
 • Тепер можна здійснити запис відеоролика за допомогою засобів Win10: якщо використовувати стандартний метод. Викличте панель записи за допомогою поєднання клавіш WinG.

Що робити для запису відео з екрану iPhone і iPad на iOS 8, 9 і 10, не використовуючи при цьому комп’ютер

За допомогою програми AirShou можна записати відео з екрану смартфона без використання стаціонарної техніки. Оскільки вказане ПО не перебуває в асортименті App Store, завантажувати його потрібно зі сторонніх джерел.

READ  Чи можна використовувати iPad як графічний планшет

Інструкція по установці AirShou для запису відео з екрану яблучних гаджетів

Щоб здійснити запис відео за допомогою AirShou, відвідайте такі сайти, як emu4ios.Net або iEmulators.Net. Для його установки на iPhone і iPad, виберіть кнопку «Встановити» і підтвердіть завантаження, коли з’явиться спливаюче вікно.

Коли додаток встановиться, зайдіть в меню «Налаштування», виберіть «Основні», після чого «Профілі». У меню потрібно знайти і натиснути на «Suzhou Ding Chi Network Tech».

Для повноцінної роботи програми натисніть на кнопку «Довіряти Suzhou Ding Chi Network Tech» і підтвердіть дію.

Як записати відео з екрану iPhone за допомогою програми AirShou

Для того, що почати запис. На Вашому iPhone або iPad запустіть додаток.

При першому запуску, необхідно дати згоду з додатком на іспользованіке камери. Тиснемо «Agree», після чого відкривається головне меню, де вибираємо «Запис».

Далі пропонується назвати майбутню відео і вибрати бажане дозвіл і орієнтацію екрану.

Для того, щоб записати відео, в меню «Доступні устрйоства AirPlay» потрібно вибрати «Відеоповтор AirPlay» і потім «AirShou» із зазначеним Вашим iOS-пристроєм.

Щоб завершити запис відео за допомогою програми, натисніть на кнопку Stop.

Подивитися записане відео можна, натиснувши на іконку в правому верхньому куті додатка.

 • Перим справою необхідно підключити Ваш iOS 11 і нижче до комп’ютера за допомогою гаджета і, при необхідності, дозволити доступ до пристрою;
 • Відкрийте програму на комп’ютері, в меню виберете «Файл» і потім «Новий відеозапис»;
 • Запис почнеться за замовчуванням з фронтальною камерою, тому потрібно переключити запис на екран iOS Щоб це зробити, натисніть на маленьку стрілку поруч із кнопкою запису. Крім цього, програма дозволяє змінювати джерело звуку, що підтримують навіть айфони версій 6s, x, 6, 7;
 • Щоб почати запис, натисніть на кнопку записи;
 • Відзнята запис екрана буде збережено в програмі «Файл», потім «Зберегти»

Як записати відео з екрану в iОS 11?

Записувати відео в iОS 11 на iРhone і iРad можна без допомоги стороннього пристрою, причому запис може йти зі звуком, оскільки вже з’явилася відповідна для цього опція.

До появи iОS 11 важко було створювати відео, так як було потрібно підключати до нього таке додаткове пристрій, як Maс.

Реліз поновлення теж може допомогти в цій справі, але варто заздалегідь перевірити, щоб була встановлена ​​операційна система не нижче одинадцятій версії.

Чи не багато користувачів розуміють, що на їх гаджеті встановлена ​​вбудована опція для того, щоб знімати відео екранного типу, але у більшості вона просто не підключена. Щоб підключити цю функцію, слід:

 • Увійти в налаштування;
 • Відшукати розділ «Пункт управління»;
 • Натиснути клавішу, що дозволяє налаштувати керуючі елементи;
 • В списку з іншими елементами управління варто відшукати пункт «Запис екрану» і натиснути на зелений плюсик з лівого боку;

Як записати відео з екрану в iOS 11: докладна інструкція для iPhone і iPad?

У тому випадку, якщо у людини є iРhone і iРad високої якості, то він, напевно, захоче зняти відео. Іноді деякі не виробляють цих дій, оскільки боятися того, що у них нічого не вийде через брак майстерності або хоча б початкового рівня знань.

Якщо користувач захоче записати відеоматеріали на власний гаджет, він може зробити це легко, застосувавши кілька способів. Можна записати відео за допомогою iРhone, проте такий запис не завжди буде йти зі звуком.

Управління функцією запису відео на iРhone і iРad

 • Про те, що йде процес запису свідчить широка синя смужка, яка відображається у верхній частині екрану, або червоний статус-бар.
 • Коли відео буде записано в повному обсязі, слід натиснути на смугу або червоного синього кольору і натиснути на клавішу СТОП.

Не рекомендується вручну зберігати відеоролик в iPhone або iPad на iOS 11, оскільки він автоматично переміщається в бібліотеку стандартного типу з відповідним повідомленням про цю дію.

Як знімати відео з екрану iPhone і iPad

Тільки в iOS 11 з’явилася можливість записувати відео зі звуком з екрану iPhone без використання сторонніх програм. Але і для попередніх версій iOS доступні рішення: задіявши комп’ютер або скориставшись спеціальним додатком для iPhone і iPad.

Функція відеозахвату працює в iOS 11 і 12, які підтримуються більшістю мобільних пристроїв Apple. Якщо ваш гаджет працює на iOS 10 і старіше, доведеться користуватися софтом сторонніх розробників. Про це в другому і третьому розділах цієї інструкції.

Корисні матеріали для власників техніки Apple:

Запис відео з екрану iPhone засобами iOS

Хоча функція реалізована на пристроях з iOS 11 і 12 «з коробки», захоплення відео з дисплея не входить в список опцій, які за умовчанням відображаються в Пункті управління. Тому спочатку потрібно активувати відповідну кнопку в настройках.

Для цього відкрийте програму «Налаштування», виберіть «Пункт управління» та натисніть «Налаштувати елементи управління».

У розділі «Ще елементи управління» клацніть на «плюс» зліва від пункту «Запис екрану». Опція відразу ж переміститься в список «Включити» і почне відображатися в Пункті управління.

Утримуючи палець на значку праворуч від «Записи екрану», можна рухати пункт, тим самим змінюючи розташування кнопки в Пункті управління. Також можете прибрати непотрібні функції з панелі, натиснувши на «мінус» зліва від відповідного елемента, і підтвердивши кнопкою «Видалити».

Тепер, щоб почати зйомку, зробіть свайп вгору від нижнього краю дисплея (на iPhone X, XR, XS та XS Max проведіть пальцем вниз від правого верхнього краю) і клацніть на іконку записи.

Щоб знімати відео зі звуком, із зусиллям натисніть на кнопку і у вікні включите «Мікрофон». Потім клацніть «Почати запис».

Запускається таймер, який відлічить 3 секунди, після чого стартує захоплення відео. У момент зйомки рядок стану буде горіти червоним кольором. На iPhone X, XS, XS Max і XR червоним підсвічується тільки час в лівому верхньому кутку.

Щоб припинити запис, розкрийте Пункт управління і повторно натисніть на кнопку або натисніть на рядку стану та виберіть «Зупинити».

Доступний і третій спосіб: сильно натисніть на сенсорну кнопку і клацніть «Зупинити запис».

Зйомка відео з екрану iPhone на iOS 7, 8, 9 і 10 без комп’ютера і джейлбрейка

Для старих iPhone, які працюють на iOS 10 і нижче створена програма AirShou, яка вміє захоплювати відео з дисплея без джейлбрейка і комп’ютера.

Щоб завантажити додаток, перейдіть за посиланням https://iemulators.com/airshou і проскролльте сторінку до опису програми. Натисніть «AirShou» → «Install» → «Install AirShou» і виберіть «Встановити» під сплив вікні.

Утиліта завантажиться і її іконка з’явиться на робочому столі.

Але AirShou не запуститься, поки ви не позначите розробника програми як надійного. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Основні» і відкрийте «Профілі і управління пристроєм» (пункт може називатися «Управління пристроєм» і «Профілі»).

Виберіть розробника, натисніть «Довіряти« China Mobile Group Heilongjiang Company Limited »і підтвердіть, клацнувши« Довіряти ».

Після виконаних дій AirShou почне працювати. Тепер запустіть програму і дозвольте відправку повідомлень. Потім натисніть «Agree».

У головному вікні програми виберіть «Запис». Далі введіть назву майбутньої відеозапису або залиште поле порожнім. Тоді ім’я файлу встановиться автоматично.

Також виберіть орієнтацію: портерную або альбомну, і виставте дозвіл, в якому буде записуватися відео.

Натисніть «Далі» і надайте AirShou доступ до мікрофона.

Тепер викличте Пункт управління, зробивши свайп вгору від нижнього краю дисплея, і клацніть на кнопку «Відеоповтор AirPlay». У переліку доступних пристроїв виберіть «AirShou (Ім’я пристрою)» і запис почнеться.

Щоб зупинити захоплення відео з екрану, відкрийте AirShou і натисніть «Стоп».

Відеозаписи відображаються в додатку на окремій вкладці. Для переходу до збережених відео, на головному екрані AirShou натисніть на кнопку в правому верхньому кутку. Можете відтворити відео, відкрити їх в інших програмах або зберегти в фотоплівки (файли перенесуться в додаток «Фото»).

Як зняти відео з екрану за допомогою програми для комп’ютера

Для Windows розроблені кілька програм, за допомогою яких можна фіксувати відео з екрану iPhone. Вони платні, але доступні пробні версії з деякими обмеженнями. Наприклад, в Wondershare iOS Screen Recorder поверх відеозапису виводиться логотип програми. Утиліта LonelyScreen AirPlay Receiver теж платна, але в пробної версії немає урізання функціональності і накладення водяного знака, тому рекомендуємо скористатися їй.

Перейдіть на офіційний сайт і натисніть на кнопку «Download for Windows». Скачайте інсталяційний файл, після чого виконайте установку програми. При першому запуску утиліти з’явиться вікно брандмауера Windows. Дозвольте LonelyScreen зв’язок в приватних і, якщо потрібно, в соціальних мережах.

Підключіть комп’ютер і iPhone до однієї мережі. На смартфоні розкрийте Пункт управління, провівши пальцем вгору від нижньої межі дисплея (на безрамкових iPhone виконайте свайп вниз від правого верхнього краю). Натисніть на кнопку «Повтор екрану» ( «Відеоповтор AirPlay» в iOS 10 і нижче) і виберіть «LonelyScreen».

Зображення з екрану iPhone почне транслюватися у вікні програми на комп’ютері. Щоб почати запис, розкрийте панель з опціями і клацніть на червону кнопку «Start recording».

Для припинення зйомки, в вікні LonelyScreen клікніть по кнопці «Stop recording». Або в Пункті управління на iPhone виберіть «Повтор екрану» і натисніть «Зупинити повтор».

Щоб переглянути зняте відео, клацніть на зелену кнопку «Play». Для переходу до місця розташування інфікованого файлу, клікніть по іконці папки. За замовчуванням записи зберігаються в каталозі «Цей комп’ютер» → «Відео».

READ  Як зробити скрін екрану на iPad

Дублювання екрану в iTools

Функція запису зображення з екрану є і в відомої утиліті iTools. Це платна, більш функціональна альтернатива iTunes. У пробної версії програми присутні обмеження на передачу файлів і захоплення відео з дисплея. Тому, щоб розблокувати потрібну функцію, купите ліцензію або скористайтеся активатором. Останній можна знайти в інтернеті.

Потім підключіть iPhone до PC через USB. У відповідь на запит «Довіряти цьому комп’ютеру?», Виберіть «Довіряти» і введіть код-пароль до пристрою.

Відкрийте iTools, перейдіть на вкладку «Інструменти» ( «Toolbox», якщо встановлено англійську мову) і виберіть «Дублювання екрану» ( «Real-time Desktop»).

Для старту зйомки, клацніть на червону круглу кнопку. Виберіть дозвіл, якість відео і папку, куди зберігати запис. Потім натисніть “ОК”.

Розпочнеться захоплення зображення з екрану. Щоб призупинити записування, клацніть на паузу, а щоб припинити запис. Клікніть по сірому квадрату.

Якщо ви залишили настройки за замовчуванням, файли збережуться в папці «Відео».

Як записати скрінкасти зі збереженням в GIF

У створенні GIF-анімації з записаного скрінкасти допоможе додаток DU Recorder. Після завантаження програми з App Store, запустіть її, надайте доступ до «Фото» і дозвольте відправку повідомлень.

За інструкцією з початку статті додайте «Запис екрану» в Пункт управління, після чого в меню DU Recorder натисніть «Запис GIF».

Відкрийте Пункт управління, з зусиллям натисніть на кнопку скрінкасти, виберіть «DU Recorder» і клацніть «Почати мовлення».

У потрібний момент зупиніть мовлення зручним способом, після чого спливе повідомлення, що запис завершена.

Створена GIF-анімація буде відображатися в DU Recorder в розділі «Відео», а також збережеться в фотоплівки.

Якщо запис зображення з дисплея не починається

Коли ви додали кнопку скрінкасти, клацнули по ній, запустився таймер, але після відліку зйомка не розпочалася. Зробіть наступне:

 • В iOS 11: відкрийте «Налаштування» → «Основні» → «Обмеження», введіть код-пароль обмежень і активуйте «Запис екрану» в розділі «Game Center».
 • В iOS 12: зайдіть в «Налаштування» → «Екранний час» → «Контент і конфіденційність», введіть код-пароль для Екранного часу → «Обмеження контенту» → «Запис екрану» і виберіть «Так».

Інші способи

Доступні й інші, не менш функціональні утиліти для Windows і macOS. Наприклад, програми Reflector і AirServer вміють транслювати (і записувати) зображення з дисплея iPhone на комп’ютер за допомогою AirPlay або функції «Повтор екрану». Обидві утиліти платні, але мають пробні версії. Для смартфонів, на яких виконано джейлбрейк, підійде Твік Display Recorder. А користувачі Mac можуть записувати відео з екрану мобільних пристроїв, використовуючи стандартну програму QuickTime (iPhone підключається до PC кабелем Lightning).

Головна / Інструкції / Як записати відео з екрану iPhone і iPad зі звуком

Додатки для мобільних гаджетів

Багато користувачів «яблучних» гаджетів намагаються зняти відео з екрану iPad. Це не так-то просто. Справа в тому, що компанія Apple не подбала про те, щоб включити в стандартний список програм подібну утиліту. Тут найкращим способом буде використання спеціального зовнішнього пристрою з кабелем, яке стане мостом між мобільним пристроєм і комп’ютерним терміналом або ноутбуком.

В крайньому випадку можна скористатися програмними продуктами Cydia, серед яких можна знайти невеликий додаток RecordMyScreen. Ось тільки встановлювати його доведеться на свій страх і ризик, оскільки воно є одним з типів джейлбрейка (jailbreak).

Взагалі, знімати відео з екрану планшета можна з урахуванням операційної системи, під управлінням якої він працює. Адже для кожної операційки можна знайти досить велику кількість безкоштовних додатків. Наприклад, знімати відео з екрану “Android” можна за допомогою декількох утиліт. Мабуть, найбільш відомою і самої просто можна назвати програму Droid Timelapse, яка володіє всіма основними можливостями для захоплення відео і дозволяє записувати її в автоматичному режимі.

Користувачеві потрібно тільки задати часовий проміжок записи, виставити бажану якість і почати процес. Як бачимо, нічого складного тут немає.

Програма Fraps

Не менш цікавою є і програма Fraps, яка наочно показує, як знімати відео з екрану. В принципі, вона повністю автоматизована, і користувачеві не потрібно ритися в настройках.

Але ось проблема полягає я в тому, що в безкоштовній версії зйомка відео обмежена за часом (30 секунд). Платна версія дозволить знімати відео з насиченою динамікою стільки, скільки буде потрібно. Кінцевий файл буде збережений в формате.Avi. Цікаво, що додаток добре підходить для запису проходження ігор, оскільки пропонує зберегти записаний матеріал, наприклад, в файл, ім’я якого і буде відповідати назві гри.

Програма CamStudio

Однією з найпростіших програм є невелика утиліта CamStudio. Сама програма знімати відео з екрану вміє досить добре. Правда, ця утиліта більше підійде для новачків, які не ганяються за якістю, яке необхідно витримати в динамічних сценах. Так що для запису проходження сучасних ігор вона навряд чи підійде.

Одним з мінусів програми можна назвати відсутність русифікатора, тому доведеться озброїтися знанням англійської мови. Перед початком роботи варто відразу ж зробити основні налаштування. В меню «Options / Video Options» бажано встановити якість зйомки на рівні 100%. Можна відразу задати використання основних кодеків, а також в меню «Regions» вибрати область екрану для зйомки (Fixed Region) або встановити область всього екрану (Full Screen). Крім того, в налаштуваннях звуку потрібно поставити галочку на системі запису (з мікрофона, з динаміків, без звуку).

Тепер залишається тільки натиснути кнопку запису і провести захоплення відео, зупинивши процес в потрібний момент. Зберегти матеріал можна в форматах. Avi ілі.Swf.

Найбільш поширені типи програм

На жаль, власних коштів для отримання відео з екрану в тих же операційних системах Windows або в «операционках», під керуванням яких працюють мобільні гаджети, просто не існує. Саме тому і доводиться використовувати програмні продукти сторонніх виробників.

Умовно такі програми можна розділити на два типи. Перший тип дозволяє знімати тільки відео. Другий може створювати цілі презентації з використанням фіксації і відео, і графіки. Іншими словами, такі програми виробляють захоплення відео, а також можуть створювати фіксовані скріншоти в графічних форматах.

Безумовно, сьогодні на ринку представлено дуже багато програмних продуктів, які допомагають зняти відео з екрану монітора. Само собою зрозуміло, можна використовувати безкоштовні програми, однак, як вважається, платні програми мають набагато більше можливостей для роботи з захопленням відео.

Перш за все, хочеться сказати, що знання про фіксацію всього того, що відбувається на екрані комп’ютерного монітора або мобільного гаджета, можуть стати в нагоді в дуже багатьох ситуаціях. Багато користувачів навіть не здогадуються, скільки їх може бути насправді.

Не секрет, що іноді трапляються навіть збої при роботі в мережі Інтернет. Зазвичай адміністратор сайту може попросити зробити скріншот екрану при роботі з даним ресурсом і відправити знімок по електронній пошті. Але що робити при роботі зі спеціалізованими і вузьконаправленими онлайн-службами або сервісами? Саме тут і можуть знадобитися знання того, як знімати відео з екрану монітора.

Програма Bandicam

Однією з найпотужніших утиліт можна назвати додаток Bandicam, яке має масу інструментів і можливостей для захоплення відео.

Найголовніше те, що програма абсолютно не навантажує системні ресурси і не впливає на продуктивність комп’ютера. До того ж вона здатна створювати відео з роздільною здатністю 3840 х 2160 пікселів з мінімальним розміром кінцевого файлу, який може бути збережений в декількох найбільш популярних форматах.

Для захоплення відео є багато можливостей і засобів. Відмінною рисою цього додатка є те, що воно може створювати з шаблонів спеціально підготовлені ролики для публікації на відомому ресурсі YouTube в якості 720 / 1080p. Взагалі, при збереженні записаного матеріалу користувач сам може вибрати використовувані кодеки або декодери, а також встановити потрібний формат.

Ось тільки сам додаток є умовно-безкоштовним і має пробний період, після закінчення якого всі функції відключаються, а саму програму доведеться купувати.

Редагування відзнятого матеріалу

Одним з важливих питань є редагування відзнятого матеріалу. Що стосується комп’ютерних систем, то зробити це можна за допомогою безлічі утиліт професійного рівня або програмних додатків, розрахованих на рядового користувача.

Для мобільних систем теж існує досить багато програмних продуктів, які дозволяють редагувати відео на смартфоні або планшеті. Серед них, до речі, теж можна знайти досить багато безкоштовних, але в той же час потужних утиліт. Наприклад, якщо добре пошукати, для операційних систем Android в системі Play Market можна звернутися в розділ «Додатки / Топ безкоштовних», потім завантажити та встановити потрібний продукт. В цілому ж редагування відео на комп’ютері, ноутбуці, смартфоні або планшеті принципово між собою відрізнятися не буде. Практично всі програми такої спрямованості використовують одні і ті ж методи обробки.

Підводячи певний підсумок, можна сказати, що захоплення відео з екрану комп’ютера, ноутбука або мобільного пристрою. Справа не така вже й складна. Тут головне. Ґрунтовніше підійти до вибору програми для зняття відео або його подальшої обробки, попередньо вивчивши всі характеристики і можливості, які пропонує та чи інша програмне забезпечення. Природно, не варто засмучуватися з приводу деяких платних програм, адже у Всесвітній павутині можна знайти масу програмних продуктів з аналогічними можливостями, за які викладати кругленькі суми не доведеться.

BETATECH.COM.UA 2022