Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Зовнішній акумулятор для телефону як вибрати

Table of Contents

Фактична кількість зарядок зовнішнього акумулятора

Багато недосвідчені користувачі неправильно вираховують кількість можливих зарядок. Зокрема, вони вважають, що якщо у них є зовнішній акумулятора на 9000 мАг і смартфон на 3000 мАг, то вони зможуть тричі скористатися «банком енергії» і підняти заряд свого девайса від 0 до 100%. Насправді це не так. Давайте дізнаємося, що забувають враховувати такі люди.

  Саморозряд батареї. момент, про який згадувалося вище. Навіть коли Power Bank не використовується, його енергія витрачається. Звичайно, в якісних моделях це відбувається повільно, але все одно після відключення зовнішнього акумулятора від джерела живлення він починає втрачати свій енергозапас.

 • Різниця між вихідною напругою смартфона і батареї під час зарядки. Як правило, даний показник у телефонів перевершує аналогічне значення «банків енергії». Щоб заповнення енергозапасу проходило швидко, кожен Power Bank оснащується спеціальною схемою, яка штучно підвищує його вихідна напруга. Результатом такого підвищення стає те, що частина наявної енергії витрачається на підтримання процесу зарядки, а не на саму зарядку. Це означає, що телефон недоотримує близько 30% потенційного заряду.
 • Можна зробити висновок, що для розрахунку кількості зарядок необхідно віднімати від заявленої енергоємності батареї 20-30% і тільки потім ділити вийшло значення на обсяг батареї смартфона. Крім того, обов’язково потрібно враховувати, скільки Power Bank пролежав без діла, адже тривала відсутність практичного застосування теж виснажує енергозапас.

  Найпопулярніші моделі зовнішніх акумуляторів

  Володіння вищезазначеною інформацією виявиться досить до речі при покупці портативної батареї для смартфона, але знання найкращих моделей подібних пристроїв ще більше спростить вам вибір. Розглянемо кращі марки зовнішніх акумуляторів окремо:

   iPower 6. це досить компактний пристрій, який можна носити в кишені. Воно має циліндричну форму. Заявлена ​​ємність такого пристосування становить 2600 мАг. У нього є відразу 6 гнізд різних стандартів, тому iPower 6 підходить для багатьох різновидів портативних гаджетів.

  SC-A120. одна з найбільш компактних моделей, наявних на ринку. Обсяг заряду досить малий. всього 1900 мАг, тому таке пристосування підходить для заповнення незначного запасу енергії (наприклад, щоб зробити пару-трійку важливих дзвінків). Батарея укомплектована декількома типами гнізд, що можна було підключати різні мобільні девайси. Її родзинкою є наявність двох провідних шляхів для заповнення енергозапасу. Перший шлях використовує енергію сонця, другий. електрику від розетки.

  iPower13. покращений варіант першого пристрою. Така модель має більшу ємністю. 8400 мАг. Крім того, корпус має прогумовані вставки, що робить його ударостійким.

  Gigabyte Power Bank OTG G66B1. практичний варіант зовнішньої батареї, що має об’єм 6600 мАч. Підключення мобільних девайсів відбувається через стандартний USB-вхід, а також через гніздо типу micro-USB.

  Metrans Power Bank. дуже хороша модель, енергооб’ем якої становить 10400 мАг. Корпус пристрою виготовлений з алюмінію, що робить всю конструкцію міцнішою. Даний Power Bank підтримує одночасну зарядку відразу двох смартфонів. Що стосується особистого відновлення енергії, то воно займає близько 6-ї години.

  Xiaomi PowerBank. це акумулятор, який стрімко набирає популярність. Уже сьогодні випущено кілька варіантів такої моделі, причому мінімальна ємність батареї становить 5400 мАг. Це ідеальний варіант для смартфонів однойменної марки.

 • Xiaomi PowerBank 16000. кращий зовнішній акумулятор 2017 роки (принаймні, поки що). За назвою зрозуміло, що даний продукт має заряд на 16000 мАг. Такого обсягу вистачить і для телефону, і для планшета.
 • Окремо варто виділити Power Bank у вигляді браслета. Такий пристрій має маленький обсяг на 1500 мАг. Його вистачить для часткової зарядки смартфона. Звичайно, мала ємність не дозволяє браслетів конкурувати з іншими видами зовнішніх батарей, але зручність використання і можливість стати своєрідною «паличкою-виручалочкою» робить їх популярними технічними виробами.

  Як вибрати зовнішній акумулятор для смартфона?

  • Що таке зовнішній акумулятор і які його різновиди бувають
  • На що звертати увагу при покупці Power Bank
  • Найпопулярніші моделі зовнішніх акумуляторів
  • Фактична кількість зарядок зовнішнього акумулятора
  • Ціна зовнішніх акумуляторів для смартфонів

  За неписаним законом підлості мобільний телефон завжди розряджається в самий невідповідний момент. Як правило, смартфон втрачає весь свій заряд, коли потрібно терміново щось знайти в інтернеті, комусь подзвонити або прийняти важливе повідомлення. Добре, якщо під рукою є розетка або ноутбук, від якого можна хоч трохи підзарядитися. Але як бути, якщо така неприємність застала далеко від стаціонарних джерел енергії? На щастя, розробники портативної електроніки знайшли вихід із ситуації, випустивши на ринок зовнішні акумулятори (їх ще називають Power Bank). Є кілька видів таких акумуляторів, кожен з яких призначений для підзарядки конкретного девайса: смартфона, планшета, електронної книги. Однак в цьому огляді ми поговоримо про те, як вибрати зовнішній акумулятор саме для смартфона, адже саме ці гаджети найчастіше «зраджують» свого господаря в невідповідні моменти.

  На що звертати увагу при покупці Power Bank?

  Існує безліч факторів, які необхідно враховувати при покупці зовнішньої батареї для смартфона. Ми ж розглянемо 5 фундаментальних аспектів, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

  зовнішній, акумулятор, телефон, вибрати

   Ємність акумулятора. це без перебільшення найголовніший показник якості подібних виробів, що впливає на їх практичність і, відповідно, ціну. Для вимірювання ємності використовується спеціальна одиниця. міліампер годинник. Сучасний ринок заповнений акумуляторами найрізноманітнішої ємності: від декількох сотень до декількох десятків тисяч міліампер годин. Вибір конкретної моделі безпосередньо залежить від батареї вашого мобільного девайса. За оцінками експертів, Power Bank вважається придатним, якщо його енергозапас перевищує запас телефону як мінімум на 20%. Якщо ж ви хочете застосовувати акумулятор, якого вистачить для декількох зарядок, то вам треба віддавати перевагу аналогам, чия ємність перевершує обсяг телефонної батареї як мінімум в 3 рази.

  Сила струму. момент, прямо впливає на швидкість зарядки. Для вимірювання сили струму застосовує така одиниця, як ампер. Щоб смартфон заряджався відносно швидко, Power Bank повинен мати силу, що дорівнює як мінімум 1-му амперу. Якщо не дотримуватися даний критерій, ви ризикуєте отримати акумулятор, який буде заповнювати запас енергії довше, ніж стаціонарна електромережу.

  Коефіцієнт саморазряда зовнішньої батареї. Це ще один вкрай важливий момент. Як відомо, будь-який технічний продукт з часом зношується, і його експлуатаційні можливості падають. В цьому плані Power Bank не є винятком. При тривалій експлуатації ємність акумулятора починає зменшуватися, внаслідок чого, страждає кількість зарядок, які можна здійснювати. Інформацію, що стосується коефіцієнта саморазряда, завжди потрібно уточнювати у консультантів перед покупкою. Але є один «підводний камінь». жоден консультант не скаже всю правду з даного питання. Тут краще керуватися простою закономірністю: за рік обсяг високоякісних батарей падає на 10-15%; що стосується більш дешевих аналогів, то за 12 місяців вони втрачають від 30 до 40% своїх можливостей. Крім того, варто пам’ятати, що при відсутності практичного застосування накопичився заряд теж витрачається. Дорогі акумулятори втрачають до 10% енергозапасу за 14 днів. Дешеві моделі за аналогічний часовий проміжок можуть втратити до 30% енергії.

 • Кількість портів для підключення. Якщо ви живете один і хочете користуватися «банком енергії» особисто, одного порту USB вам вистачить (навіть при наявності двох смартфонів). Якщо у вас є сім’я, де кожному потрібно робочий телефон, краще купувати моделі, оснащені кількома гніздами для підключення. Також, 2 і більше портів може знадобитися, якщо ви вирішите піти в похід з компанією друзів. Природно, обсяг таких портативних зарядок повинен бути відповідним.
 • Що таке зовнішній акумулятор і які його різновиди бувають?

  За своєю будовою Power Bank є портативної літій-іонної або літій-полімерною батареєю, яка має певної ємністю. Такі батареї передають заряд на акумулятори мобільних девайсів (в нашому випадку, смартфонів). Їх головною особливістю є те, що вони здатні зберігати заряд протягом тривалого часового відрізку. Ще одним об’єднуючим фактором є компактність подібних пристроїв. Їх можна безпроблемно носити з собою на роботу, брати в тривалі поїздки і турпоходи. Сучасний ринок має найрізноманітнішими моделями зовнішніх акумуляторів, які можуть відрізнятися один від одного:

  • ємністю;
  • формами;
  • інтерфейсом;
  • габаритами;
  • кольором;
  • матеріалом;
  • наявністю додаткових дизайнерських елементів.
  READ  Xiaomi redmi note 8 pro який Android

  Що стосується матеріалу, то тут все просто. Як правило, розглядаються пристрої виготовляються з металу, пластику або ж полікарбонату. Іноді зустрічаються і комбіновані моделі. Якщо говорити про зовнішньому виконанні, то можна виділити дві великі групи портативних батарей:

   Окремі коробочки. найпоширеніший варіант виконання. Такі пристрої завжди мають приємний дизайн і компактні габарити. Головною перевагою коробочок будь-якої форми вважається те, що вони можуть мати солідну ємність, якої вистачить для стовідсоткового заповнення заряду відразу декількох телефонів (їх точна кількість залежить від ємності батареї самих смартфонів).

 • Наручний браслети. сучасний і по-справжньому унікальний варіант дизайнерського виконання. Такі пристрої легше переносити (не треба виділяти для них окреме місце в сумці або кишені). Більш того, подібні технічні новинки виглядають досить стильно. Однак у них є один вагомий недолік: мала ємність батареї. Таким чином, подібні моделі призначені для часткового заповнення енергозапасу, щоб користувач міг зробити кілька важливих операцій на телефоні. Повністю «нагодувати» акумулятор сучасних мобільних пристроїв такі вироби не зможуть (хіба що ви будете заряджати досить стареньку модель смартфона).
 • Принцип роботи будь-якого Power Bank зрозумілий: він підключається до девайсу, а той починає заповнювати свій заряд. Але як заряджати самі зовнішні акумулятори? Тут може бути три способи.

   Від розетки або ноутбука. Моделі, що заряджаються таким методом, є найпоширенішими. Принцип роботи максимально простий. Користувач під’єднує Power Bank до мережі або ноутбука через USB-шнур. Протягом певного часового відрізку акумулятор черпає енергію від підключеного джерела. Коли енергозапас повністю відновлюється, загоряється спеціальна лампочка (хоча можуть бути і інші види сигналу).

  Від вмонтованою динамо-машини. Без перебільшення, це досить незвичайний спосіб зарядки. При такому влаштуванні користувач обертає спеціальну рукоятку, що продукує електрику. Головним мінусом таких пристроїв є шум: під час обертання буде присутній сильне дзижчання, що відволікає оточуючих. Серед плюсів можна виділити пристойну ємність акумулятора, тривале утримання заряду і, звичайно ж, позитивний вплив на дрібну мускулатуру рук (Power Bank такого роду замінить кистьовий еспандер).

 • Від сонця. Напевно, це найсучасніший варіант поповнення енергозапасу. Такі акумулятори грають роль мініатюрної сонячної станції, оснащеної спеціальними лінзами. Ці лінзи вловлюють промені і переробляють їх в електрику. Подібні моделі користуються величезною популярністю на території жарких країн, де пекуче сонце є буденністю. Майже будь-який Power Bank подібного роду має солідну ємність, що дозволяє заряджати від нього як смартфони, так і планшети. Більш того, наявність такого зовнішнього акумулятора помітно економить домашню електроенергію. Єдиний мінус. вловлюють лінзи вимагають пильної догляду, інакше пристрій перестане працювати.
 • Ціна зовнішніх акумуляторів для смартфонів

  Це найменш місткі моделі. Батареї, що володіють солідною ємністю, стоять 1500-1600 рублів.

  Де, і коли знадобиться зовнішня батарея

  Універсальний зовнішній АКБ, може стати в нагоді фактично де завгодно.

  Наприклад, можна відзначити наступні ситуації:

  • Поїздка в село або ж на природу з метою забезпечення власного відпочинку. Безумовно, найкраще взяти з собою кнопковий телефон, заряду якого вже точно вистачить надовго (ну, принаймні, при розумному використанні, на 4-6 днів). Але, а якщо його немає? Смартфон, як було сказано вище, після першого ж дня використання сяде, і відпочиваючий залишиться без зв’язку. В такому випадку додатковий зарядний агрегат врятує положення.
  • Коли перебуваєте в поїздці на роботу, особливо якщо мова йде про великі міста. При їзді в метрополітені, щоб зайняти себе, хочеться пограти, або подивитися відео на мобільному пристрої, послухати музику, а це вже саме по собі веде до більш швидкої розрядки смартфона. До того ж, не завжди можна бути впевненим, що в поспіху встиг його зарядити, так, що залишених 10% заряду на дорогу не вистачить. Природно, при наявності з собою зарядного зовнішнього пристрою, проблема буде вирішена.
  • Нарешті, сама банальна ситуація, коли забули вдома зарядку для стаціонарного використання. Або не носіть її принципово, сподіваючись на «безсмертя» смартфона в будь-якій ситуації. Просто ризикуєте витратити багато часу на роботі, навчанні, на пошуки способу підзарядки (а адже два проводка в розетку не встаючи, ніхто не дасть). Зовнішній зарядний агрегат врятує і в цій ситуації.

  Дивись детальний огляд телефону з рекордним показником ємності

  Як вибрати зовнішній акумулятор для телефону: Секрети рішень

  Не знаєте, як вибрати зовнішній акумулятор для телефону? Все гранично просто, але вимагає елементарної уваги. Про те, як розумно зробити вибір буде розглянуто нижче.

  Які елементи стоять в зовнішньому акумуляторі

  Як показує технічна документація (і в чому можна переконатися на власному досвіді), у зовнішніх акумуляторах встановлюються елементи Li-on (як альтернативний варіант Li-pol), які в даний час позиціонують як найбільш зарекомендували себе джерела енергії, актуальні для підзарядки мобільного пристрою. Під першим типом прийнято розуміти літійіонних елементи, під другим. літійполімерние.

  Серед їх переваг можна в двох словах виділити наступне:

  • Досить низький рівень показника саморазряда, який дозволить використовувати пристрій тривалий час без необхідності здійснювати додаткову підзарядку самого акумулятора;
  • Максимально можливий показник питомої енергоємності, ще один важливий критерій вибору, який стоїть зробити на користь літієвих елементів;
  • Високі експлуатаційні характеристики, завдяки яким процес використання стане максимально приємним для потенційного користувача.

  До речі, варто відзначити, показник рекордної ємності для подібних пристроїв сьогодні дорівнює приблизно 25000 мАг, варіантів, що і як заряджати таким зовнішнім акумулятором значну кількість.

  Скільки разів можна зарядити мобільний пристрій

  Все ж хотілося б проаналізувати питання використання зовнішніх елементів великої місткості для зарядки звичайних смартфонів. Уявімо ситуацію, у вашого телефону ємність батареї 2500 мА, а у зарядного пристосування 10000 мАг.

  Спочатку ви зможете зрадіти можливості того, що такий ємності вистачить на цілих 4 (!) Повноцінні зарядки, але на практиці все виглядає зовсім інакше.

  Приблизна кількість зарядок буде варіюватися в межах трьох, і причина виникнення такого фактора гранично проста. В першу чергу, актуальним є мінімальний саморозряд батареї, а зовнішній акумулятор фактично нічим не відрізняється від звичайного, тільки що розташуванням поза телефону і більшою ємністю.

  З плином часу, показники ємності так само як і при використанні звичайних батарей будуть погіршуватися.

  Скільки видерживают смартфони з Батерея до 2800 мАг

  Варто відзначити і такий показник, як напруга, яке в акумуляторах зовнішнього типу встановлюється на рівні приблизно 3,7 В, що скажімо так, може залежати також і від показника загального рівня заряду в поточний момент часу.

  Отже, значення може змінюватися як у велику, так і меншу сторону. Якщо говорити про Power Bank, його напруга становить 5,0 В, за умови, що всередині розташовується деяка схема, що сприяє підвищенню показника напруги до необхідного значення.

  У даної схеми також є власний показник ККД, який відрізняється у кожного виробника. Щоб забезпечувати максимально надійний і повний заряд мобільного пристрою, варто при виборі додавати до показника ємності свого акумулятора ще 30%.

  Яку вибрати ємність пристрою

  Найперше, що варто дізнатися про зовнішній акумулятор при його покупці. це показник ємності. Що слід очікувати в даній ситуації, кращий агрегат той, який має максимальну ємність, і часто пов’язано це з кількістю встановлених в ньому елементів живлення. Показник ємності встановлюється в міліампер-годинах (скорочено мАг).

  Також, кількість елементів живлення істотно впливає і на кінцевий вага, навіть розміри самого пристрою. Чим більше ємність, тим, отже, і більше енергії зможе віддати такий акумулятор вашого мобільного пристрою.

  Але не все так просто, хотілося б приділити увагу одного важливого моменту.

  Рекомендація! Дивіться на виробника, ретельно вивчайте його підхід розробці агрегатів для зарядки.

  Привести можна один наочний приклад з акумуляторними батареями, створеними на офіційному заводі і на місцевому китайському виробництві.

  Правда це стосується більше комп’ютерної техніки, але на офіційних моделях стоять оригінальні батареї заводської потужності. За логікою, якщо взяти батарею підвищено потужності, вона неодмінно повинна бути і важче.

  За фактом же, якщо обрана дешева і китайська, акумуляторна батарея китайського виробництва (нібито підвищеної потужності!), Її вага менше від оригінальної рази в два, та й заряд вона тримає приблизно в 2-3 рази менше.

  Тому не варто довіряти строкатим наклейок, такі акумулятори найкраще перевіряти, хоча б на вагу, або ж на показники роботи станом телефону.

  Що таке Power Bank. кілька термінів

  Отже, що собою являє зовнішня батарея, або як прийнято називати пристрій в прогресивної Європі, Power Bank? Згідно з інформацією розробників такого унікального пристрою, це своєрідний набір елементів живлення (звичайних акумуляторів), поміщений в спеціальний корпус, з висновками під USB.

  READ  Як перекинути дані з iPhone на iPhone

  Що цікаво, вказаний роз’єм є універсальним, так як можна без проблем придбати комплект перехідників, і таким чином буде здійснюватися зарядка будь-якого сучасного мобільного пристрою.

  З більш старими моделями і марками телефонів варто бути обережніше, тому що не завжди можна знайти під них оптимальний роз’єм.

  Пристрій полягає в корпус (пластиковий у більш дешевих моделей, алюмінієвий у дорогих), що відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до ударів, деформацій.

  Не варто забувати, що для мобільних пристроїв використовуються справжнісінькі акумулятори (наприклад, для тих же смартфонів Samsung), які при неналежному нагляді з боку власника можуть і вибухнути.

  Залежно від обраної моделі зарядного пристрою зовнішнього типу, можуть відрізнятися такі показники як якість, клас використовуваних елементів живлення.

  Принципові відмінності відзначаються також у стилі і самої концепції, беручи до уваги, що кожен розробник намагається «виділитися» серед конкурентів і запропонувати ринку тільки оригінальне технічне пристрій.

  З недавнього часу, в сегменті ринку з’явилися і значні в порівнянні зі звичайними елементи, які дозволяють здійснювати зарядку одночасно декількох підключених до них пристроїв.

  Однак, як би грізно не виглядав агрегат, його призначення залишається незмінним. зарядка для смартфонів, інших мобільних пристроїв.

  Бездротова зарядка від LG. дивись докладні особливості і характеристики

  Далі пропонується провести огляд найбільш «актуальних» моментів вибору агрегату, щоб просто зрозуміти, який найкраще підхід до покупки зробити і як це відіб’ється на майбутніх експлуатаційних показниках пристрою.

  Аналіз пропонується провести за конкретними показниками роботи, які можна охарактеризувати як досить важливі для користувача.

  Зарядний пристрій від компанії Nokia. дивись огляд тут

  Критерії вибору акумулятора для смартфонів

  Окремим пунктом хотілося б виділити питання вибору конкретної моделі, грунтуючись на показнику ємності. Наприклад, якщо на смартфоні встановлена ​​акумуляторна батарея з ємністю в 2500 мАг, оптимальним рішенням для її зарядки стане зовнішній елемент з ємністю 3000-3500 мАг. Менше брати немає сенсу, більше можна спробувати, але це буде явно зайве.

  Наприклад, для повноцінної зарядки того ж самого планшета можна порекомендувати використовувати зовнішній акумулятор ємністю близько від 5000 мАг або навіть більше, в залежності від дозволу екрану, діагоналі, інших показників роботи. Це дійсно найкращий варіант, враховуючи, що занадто «ємні» моделі є і дуже «дорогими», вони просто себе не окуплять.

  Вибір матеріалу корпусу повербанка

  Додаткові акумулятори power bank на ринку представлені в різноманітних розмірах і формах, іноді в цікавому химерному дизайні, наприклад, powerbank у вигляді губної помади або у вигляді патрона, але на їх функціонуванні це ніяк не позначається. Матеріал корпусу портативного джерела живлення при виготовленні використовується двох видів:

  Моделі USB power bank в пластиковому корпусі легше за вагою, але менш стійкі до подряпин, а також дешевше універсальних пауербанков в металевому корпусі. До переваг зовнішніх акумуляторів пауер банків з металевим корпусом відносяться підвищена міцність і презентабельний зовнішній вигляд, а до недоліків. збільшена вартість в порівнянні з аналогами з пластика.

  При виборі матеріалу корпусу USB повербанка, виходячи з його призначення, краще використовувати моделі в пластиковому корпусі, так як пластик легше, а зайва вага відчутний при постійному носінні джерела живлення з собою, при цьому пластик для оболонки універсального портативного акумулятора використовується якісний, а поява дрібних подряпин ніяк не позначиться на функціонуванні. У разі, якщо вага не грає особливої ​​ролі, доцільно зупинити вибір на захищених повер банках в металевому корпусі. висока міцність оболонки допоможе зберегти працездатність переносного додаткового акумулятора довше.

  Додатковим аргументом при виборі портативного джерела живлення буде наявність чохлів до нього. Серед інших виробників на цьому тлі виділяється компанія Xiaomi, що випускає силіконові чохли, приємні на дотик, ефективно зберігаючі корпус універсального повербанка, в класичних чорних, білих, а також яскравих кольорах до модельного ряду власних джерел харчування.

  • зовнішній акумулятор для телефону Xiaomi Mi Power Bank 10000 mAh silver чохол для power bank Xiaomi Original case for 10000 black;
  • портативний акумулятор для смартфона Xiaomi Mi Power Bank 16000 mAh silver чохол для повербанка Xiaomi Original case for 16000 white;
  • додатковий акумулятор power bank для iPhone в міцному корпусі з ABS пластику Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB810 10000 mAh white;

  ТОП—7. Лучшие Power Bank 2020 года. Рейтинг на Декабрь!

  Що таке портативний USB power bank?

  Універсальний зовнішній акумулятор, або портативний USB power bank. це автономний пристрій харчування, призначене для підзарядки мобільних девайсів (стільникового телефону, смартфона, планшета, фотоапарата, бездротових навушників, а також іншої техніки і аксесуарів) при відсутності доступу до джерела змінного струму. провідний електромережі.

  Головною причиною появи портативних USB повер банків послужило посилюється використання мобільної техніки, рівня енергії вбудованих батарей якої вистачає на менший час. в середньому півдня чи день. Щорічно на ринок виходять нові смартфони і фаблет, зі збільшеною діагоналлю, насиченою яскравістю екрану, підвищеною продуктивністю, підтримкою ще більшої кількості датчиків, при цьому батарея залишається тією ж ємності. Великий екран з великою роздільною здатністю і високою щільністю пікселів (PPI), тачскрін з широкою діагоналлю. головні чинники великого споживання харчування і швидкої розрядки смартфона. Для зарядки таких гаджетів в умовах відсутності провідний енергомережі були розроблені портативні зовнішні акумулятори power bank.

  У сучасному світі поїздка у відрядження або подорож, виїзд на відпочинок. на природу, рибалку або полювання не обходиться без портативного зарядного пристрою пауер банку. При відсутності електричної розетки, а також інших джерел енергії, переносний пауер банк стає незамінний для безперебійного забезпечення зв’язку протягом тривалого часу, з ним можна не переживати про те, що перегляд фільму ввечері або спілкування в соціальних мережах залишать ненажерливий смартфон або фаблет без енергії.

  Середня вага портативної зовнішньої батареї становить 150 300 грам. а ємність 2500-30000 мА / год, компактні моделі здатні перезарядити смартфон один-два рази, а використання ємних портативних USB power bank дозволить відновити батарею смартфона до 10-20 разів. Більшість моделей зовнішніх USB пауербанков наділені повнорозмірним портом USB і поставляються з кабелем USB-MicroUSB, також випускаються зовнішні акумулятори з роз’ємом USB Type C. Топові по ємності портативні батареї power bank можуть також комплектуватися перехідниками для зарядки ноутбуків. Часто для зручності на лицьовій панелі портативного акумулятора powerbank додатково розміщений індикатор рівня харчування, а також вбудований світлодіодний ліхтарик.

  Вибір ємності зовнішнього акумулятора

  Ємність зовнішнього акумулятора powerbank є найважливішою характеристикою, яка б показала, яке час пауербанк здатний бути джерелом енергії для підключеної техніки. Простіше кажучи, вона показує кількість разів, яке переносний додатковий акумулятор дозволить перезарядити підключений гаджет за рахунок власної енергії. Ємність вимірюється в міліампер-годинах (мА / ч).

  При виборі ємності універсального портативного зовнішнього акумулятора рекомендуємо керуватися правилом: її варто підбирати в 2. 2.5 рази більше розміру батареї заряджається девайса. Наприклад, при виборі power bank для iPhone X, ємність вбудованого акб якого 2716 мА / год, радимо придбати додаткову батарею для iPhone ємністю 5000-1000 мА / год. цього вистачить для однієї-двох повноцінних перезаряджень, щоб не залишитися без зв’язку при регулярному використанні iPhone.

  Слід також враховувати те, що реальна ємність універсальних зовнішніх USB акумуляторів, зазначена виробником, приведена з урахуванням напруги вбудованих елементів живлення 3.7 вольт. А при підключенні мобільного гаджета до портативного джерела енергії передача струму йде з напругою 5 вольт. У мобільній техніці використовуються батареї з напругою 3.7 В. Таким чином, під час зарядки відбувається подвійне перетворення напруги: спочатку повер банком з 3.7 В до 5 В і далі підключеним девайсом з 5 В на 3.7-4.2 В, втрати при такому перетворенні складають 20 30%. Наприклад, якщо зарядити планшет з батареєю ємністю 10000 мА / год портативним зарядним повер банком з такою ж батарейкою, то енергії зовнішнього USB акумулятора вистачить для відновлення батареї фаблет тільки на 70-75%.

  Кращим вибором зовнішнього акумулятора power bank для бюджетного смартфона буде компактний power bank ємністю 5000-10000 мА / год, він невеликий, дозволить комфортно використовувати пристрій протягом декількох днів, його можна носити в кишені або маленькій сумці. Користувачі продуктивних смартфонів і планшетів зазвичай набувають power bank для смартфона ємністю 10000. 20000 мА / год. Для тривалих відряджень, походів, поїздок або подорожей краще підійдуть потужні повербанкі ємністю 20000. 30000 мА / год.

  Вибір розмірів і ваги портативного power bank

  Розміри і вага портативного зовнішнього акумулятора powerbank безпосередньо залежать від ємності. Чим вище ємність переносного акумулятора power bank, тим він буде більше за розміром і вагою. Будьте уважні при виборі. ще не винайдено легкі, компактні, але в той же час ємні універсальні powerbank! Мала вага, малі розміри і дуже низька вартість USB повер банку на 100% свідчать про малу ємності і посередній якості.

  READ  Перенесення з андроїда на iPhone 11

  Оптимальний вибір розмірів і ваги портативного powerbank залежить від сценарію використання:

  • мініатюрним дівчатам більше підійдуть компактні легкі зовнішні акумулятори ємністю до 5000 мА / год. такого джерела енергії вистачить на одну-дві підзарядки смартфона;
  • власникам топових мобільних девайсів рекомендуємо золоту середину. досить компактні, в міру ємні переносні powerbank на 5000-10000 мА / год;
  • для використання в домашніх умовах рекомендуємо купувати середній за розміром і вагою переносний джерело живлення ємністю 10000-20000 мА / год, якого вистачить щоб неодноразово підзарядити один або кілька телефонів і планшета при відключенні електроенергії;
  • туристам, любителям активного відпочинку та довгих подорожей, рекомендуємо великі моделі зовнішніх акумуляторів великої ємності понад 20000 мА / год. Такі універсальні переносні акумулятори іноді комплектуються адаптерами для зарядки ноутбуків.

  Зовнішні акумулятори Remax Power Bank

  Компанія REMAX здобула великий успіх, випускаючи широкий асортимент якісних, цікавих, яскравих, незвичайних аксесуарів для мобільної техніки, починаючи від кабелів для передачі даних і закінчуючи додатковими переносними акумуляторами. Компанія була заснована в 2008 році в Китаї, головний офіс розташований в Шеньчжені. Компанія REMAX є офіційним постачальником аксесуарів для Apple, що підкреслює унікальний статус компанії і заслужену популярність.

  Зовнішні акумулятори Remax Power Bank виділяються на тлі конкурентів насамперед оригінальним дизайном, високою якістю використовуваних матеріалів і практичністю. При розробці гаджетів дизайнери надихалися ідеями моди, юності і пристрасті, що зробило бренд популярним серед молоді. Якісні power bank Remax поєднують в собі зручність, креативність, підвищену надійність.

  Самі незвичайні зовнішні акумулятори Remax Power Bank:

  зовнішній, акумулятор, телефон, вибрати
  • зовнішній акумулятор губна помада Remax Power Bank LipMAX RPL-12 2400 mAh purple;
  • незвичайний повер банк c ліхтариком Remax Power Bank Proda Power Box 10000 mAh white;
  • оригінальний повербанк у вигляді патрона Remax Power Bank Shell RPL-18 2500 mAh white.

  В даний час компанія Remax активно нарощує свою присутність на європейських ринках, в тому числі в Росії. Remax прагне використовувати сучасні технології для розробки і випуску практичних аксесуарів найвищої якості в модному виконанні.

  Додаткові функції зовнішнього акумулятора

  Світлодіодний ліхтарик. Корисна опція, яка допомагає легко зорієнтуватися в темряві або при відключенні електроенергії. При виборі великого потужного повер банк для тривалих подорожей, походів і частих поїздок. наявність цієї функції вкрай бажано. Модель повер банку з ліхтариком краще, ніж без нього. світлодіодний ліхтар здатний виручити в найнесподіваніший момент;

  Другий USB-роз’єм. У ємних зовнішніх джерелах живлення наявність другого USB порту також вкрай бажано і дозволить заряджати два девайса одночасно. Крім того, в акумуляторах з двома USB виходами і підвищеною силою струму на виході другого порту можливо швидко заряджати потужні пристрої, наприклад, фаблет Apple iPad;

  Зарядка зовнішнього акумулятора від мережі. За замовчуванням акумуляторні батареї power bank заряджаються від комп’ютера або ноутбука через USB порт, але якщо заряджати їх таким способом, це займе багато часу, тому краще наявність можливості відновлювати енергію зовнішнього акб USB використовуючи СЗУ (підключеного до мережі змінного струму), що дозволить оперативно відновити ємність;

  Індикатор заряду. Показує інформацію про залишковий рівні енергії зовнішнього повер банку. Відображення залишкового рівня. корисна функція, так як заздалегідь його дізнавшись, повністю заряджений power bank з індикатором заряду допоможе не потрапити в халепу у важкій ситуації. залишившись з посадженим смартфоном і вирядженим портативним джерелом живлення;

  Утоплення в корпус кнопки активації акумулятора. Корисна особливість, яка допомагає уникнути випадкового включення або відключення зовнішнього резервного акумулятора;

  Наявність сонячної панелі. Опція буде корисною любителям поїздок, походів на природу або в гори. у всіх випадках, коли довгий час немає можливості заряджати навіть портативний повер банк. Завдяки наявності сонячної панелі можна заряджати портативну батарею за допомогою сонячного світла, але варто відзначити, що ККД сонячних панелей 12-25% і відновлення сонячною енергією буде проводитися повільно.

  Необхідність наявності тієї чи іншої додаткової функції в переносному джерелі енергії залежить від сценарію використання. З найбільш корисних функцій рекомендуємо дивитися на наявність індикатора рівня заряду (допоможе уникнути неприємних ситуацій), ліхтарика (виручить в будь-який момент) і другого USB порту для ємних потужних повербанков при використанні декількох девайсів. Також варто враховувати, що наявність кожної опції збільшує ціну переносного джерела живлення.

  Цікаві моделі з оригінальними рішеннями:

  • USB power bank з цифровим індикатором Energizer Power Bank UE10018 digit screen 10000;
  • універсальний зарядник power bank з ліхтариком-каганцем Remax Power Bank Proda Power Box 30000 mAh black;

  Порівняння літій іонних і літій полімерних зовнішніх акумуляторів

  У переносних USB акумуляторах батареї використовуються двох видів:

  Порівняємо їх гідності з вадами в одній таблиці:

  Наявність ефекту пам’яті. регулярні цикли неповної підзарядки стимулюють появу окремих «мікроефекти пам’яті», які в подальшому підсумовуються. поява такого ефекту обумовлено тим, що в основі функціонування лежать процеси звільнення і повторного захоплення іонів літію, а при неповноцінному відновленні енергії правильний перебіг цього процесу порушується і функціонування переносного зовнішнього акумулятора power bank стає менш ефективним. Для зниження ризику пожежонебезпеки при перезарядці, перегрів і безпечної експлуатації побутові Li-pol батареї обладнані спеціальною електронною схемою, що запобігає негативні ефекти при сверхинтенсивного заповненні енергії.

  Таким чином, при виборі зовнішнього акумулятора радимо звернути увагу на літій-полімерні батареї, більш досконалі в порівнянні з літій-іонними.

  Сила струму при зарядці підключених пристроїв (вихідний струм)

  Сила струму вимірюється в Амперах (А) і вважається головним показником, що характеризує ефективність зарядки зовнішньої батареї. Сила вихідного струму показує наскільки швидко буде підзаряджатися підключена техніка. У портативних акб використовується USB роз’єм з виходом 1 А і USB роз’єм 1.5. 2 А для більш вимогливих Таблет.

  При відновленні енергії гаджетів рекомендуємо керуватися наступними показниками сили струму:

  • до 1 А. мобільні телефони (не смартфон), бездротові навушники, браслети, а також інші аксесуари;
  • 1-1.5 А. більшість смартфонів, GPS-навігаторів, портативних реєстраторів та інших автономних приладів;
  • 2-3.6 А. смартфони з ємними батареями і планшетні PC.
  зовнішній, акумулятор, телефон, вибрати

  На швидкість поповнення енергії також впливає контролер заряду підключеного пристрою, який буде обмежувати силу струму, якщо вона перевищує задану виробником. Наприклад, у смартфона Sony Xperia Z3 в контролері задано обмеження 1.5 А: при підключенні цього смартфона до зовнішнього переносному акумулятору з портом 1 А і 1.5 А ток обмежуватися не буде, а при підключенні до порту з силою струму понад 1.5 ампер, смартфон все одно буде споживати не більше 1.5 А. Для кожного гаджета обмеження відрізняються, в деяких рідкісних випадках (часто на дешевої китайської техніці) захист взагалі відсутній, тому не радимо підключатися до потужних портів без попередньої перевірки сумісності. Найпростіше перевірити сумісність, глянувши на специфікації заряджається девайса або на зарядний пристрій (ЗУ), що поставляється в комплекті з ним. якщо сила струму на комплектному ЗУ відповідає силі вихідного струму на порте зовнішнього акб (або незначно перевищує. На 0.1-0.5 А). то можна сміливо заряджати мобільну техніку зовнішнім акумулятором power bank. Наприклад, айфони комплектуються ЗУ на 1 А, а з планшетами Apple iPad йдуть більш потужні СЗУ на 2 А. Тому рекомендуємо iPhone заряджати універсальним зовнішнім акумулятором для iPhone з портом 1 А, а з таблетованими айпед краще використовувати зовнішню батарею для iPad з портом 2 А.

  Власникам сучасних гаджетів з ємною батареєю рекомендуємо вибирати універсальний зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою і силою струму не менше 2 А, так як заряджатися портативним пауербанком меншою силою струму підключений девайс буде повільно (або взагалі не буде при постійному використанні заряджається пристрої).

  Телефон сідає що виручає? Зовнішній акумулятор. Як вибрати?

  Щоб з’ясувати силу струму перед придбанням універсальної портативної батареї, варто подивитися на маркування поруч з портом USB. у 90% зовнішніх пауер банків інформація там вказана. Деякі універсальні зовнішні акумулятори для мобільних пристроїв оснащені підтримкою технології Quick Charge (швидка зарядка). Такі додаткові батареї здатні заряджати підключений девайс підвищеною напругою, але зниженою силою струму, тому можливо зарядити батарею смартфона до 50-60% всього за 30-40 хвилин (якщо смартфон підтримує технологію QC).

  BETATECH.COM.UA 2022